OBOZY SPORTOWE

OBOZY SPORTOWE

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Nasza szkoła surfingu dla dzieci zapewnia bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów, oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
OBOZY SPORTOWE

OBOZY SPORTOWE

Obozy windsurfingowe, kitesurfingowe, surf & skate dla dzieci i młodzieży Od ponad 10 lat na obozach Borsuk CAMPS szkolimy dzieci i młodzież (8-18 lat) w różnych dyscyplinach sportów. Mamy surferską pasję, 20-letnie doświadczenie w szkoleniu sportów, w tym organizacji obozów na Półwyspie Helskim i najlepsze warunki obozowe.

CZYTAJ WIĘCEJ
SURF W PORTUGALII

SURF W PORTUGALII

Wracamy do mekki surfingu w tym roku, aż trzy terminy do wyboru! Surf Camp w Portugalii to propozycja dla młodzieży od 14 do 18 lat, która lubi wszelkie sporty deskowe na wodzie i na lądzie i chce spędzić prawdziwie surfowe wakacje nad Oceanem.

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE SAFARI

KITE SAFARI

Zapraszamy na wyprawę komfortowym jachtem motorowym u wybrzeży Egiptu. Przez sześć dni podróżować będziemy pomiędzy bezludnymi wyspami i ich lagunami.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Już od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ

OFERTA

OBOZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Obozy kitesurfingowe dla młodzieży (od 10 lat) i obozy windsurfingowe dla dzieci (od 8 lat) Borsuk CAMPS to opcja dla tych, co nie lubią bezczynnie spędzać wakacji. Gwarantujemy możliwość zdobycia konkretnych umiejętności sportowych (w programie kurs kitesurfingu lub kurs windsurfingu, ale też nauka wielu innych sportów deskowych), surferski klimat, dużo zabawy i atrakcji oraz poznanie samych ciekawych ludzi z pasją. Zaprasza 7-krotny Mistrz Polski w kitesurfingu - Victor Borsuk!

WYJAZDY KITESURFINGOWE

Nasz sezon na kite'a trwa cały rok!

Poza sezonem letnim KITE PARK przenosi się na najpiękniejsze i najlepsze spoty na świecie. Oferujemy kurs kitesurfingu na każdym poziomie zaawansowania podczas wyjazdów kitesurfingwych za granicę. Zapewniamy profesjonalną organizację przez nasze biuro podróży posiadające zezwolenie organizatora turystyki oraz gwarancję ubezpieczeniową. Co roku proponujemy stałe kierunki, ale również odkrywamy zupłnie nowe. Wciąż wzbogacamy naszą ofertę. Zapraszamy też całe rodziny na nasze wyjazdy kitesurfingowe!  

kite park zdjęcie

KITE PARK

Kite Park to centrum sportów wodnych założone w 2001 roku przez Piotra Szewlakowa - instruktora kitesurfingu IKO (Level 2), instruktora windsurfingu VDWS oraz instruktora sportu Polskiego Związku Snowboardu.

W sezonie letnim oferujemy na Płw. Helskim kursy surfingowe, jak i wynajem sprzętu oraz naukę i jazdę na surf skate na zadaszonej "suchej fali" Cutback Wave. Zapraszamy też na obozy kitesurfingowe, windsurfingowe oraz surf&skate dla dzieci i młodzieży . 


Przez cały rok organizujemy kursy kitesurfingu za granicą, w najpiękniejszych zakątkach świata. W naszej ofercie wyjazdów kitesurfingowych za granicę widnieją na stałe takie kierunki jak Brazylia, Wenezuela czy Morze Czerwone. Co roku jednak odkrywamy nowe spoty, starając się dostosować program wypraw do potrzeb naszych klientów.  

Nasz sezon na kite’a trwa cały rok!

victor borsuk zdjęcie

VICTOR BORSUK

Na kitesurfingowym podium Pucharu Świata i Europy oraz w kraju stawał już kilkadziesiąt razy, wielokrotny Mistrz Polski w kitesurfingu, niewątpliwie do dziś najbardziej utytułowany zawodnik freestyle'u w Polsce. Ponadto terener zawodników jak i amatorów, absolwent Ekonomii i pełen pasji człowiek. Obecnie blogger i influencer.

Współpraca KITE PARK z Victorem rozpoczęła się już wiele lat temu. Na początku wspieraliśmy zajawkowicza, potem dobrze zapowiadającego się, młodego zawodnika, a dziś wspólnie realizujemy projekty: wyjazdy kitesurfingowe PRO, obozy kitesurfingowe dla dzieci i młodzieży, jak i inne, również komercyjne, przedsięwzięcia, w których jednak kitesurfing odgrywa kluczową rolę. Niewątpliwie łączy nas wciąż prawdziwa pasja i przyjaźń...

CZYTAJ WIĘCEJ

NEWS

DWA TERMINY CZERWIEC I SIERPIEŃ 2023

Kitesafari to już klasyka gatunku, jeśli chodzi o kierunki zagraniczne. Wyjazd nastawiony jest na intensywne pływanie, bo przecież spot mamy zaraz za burtą!

Offroad’em po plażach Brazylii w PAŹDZIERNIKU!  Na specjalne życzenie naszych klientów powracamy do formuły offroad’owej wyjazdu, która dostarcza jeszcze więcej adrenaliny. Samochodami 4x4 pokonamy setki kilometrów dzikich plaży.

Wracamy do Brazylii! W tym roku już od października organizujemy wyprawy na najpopularniejsze spoty kite'owe!

ODWIEDŹ NAJPOPULARNIEJSZE SPOTY W BRAZYLII. Jesienny wyjazd do Brazylii na stałe wpisał się w kalendarz polskiego kitesurfera. Powodów jest wiele: pewny i równy wiatr, płaska i ciepła woda oraz niepowtarzalny klimat!

Rozpoczęliśmy zapisy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe Borsuk CAMPS w sezonie letnim 2018! Warto już sie zgłaszać, aby zarezerwować odpowiedni termin. W tym roku ponownie dodadzą nam również energii i nagród Fishskateboards.
W tym roku 6 samochodów 4x4 pędziło plażami na północ od Fortalezy. Pełnia Księżyca i pływy nie ułatwiały podróży, ponieważ często zalewały one nam drogę.
WIĘCEJ NEWSÓW

NEWSLETTER

Zapisz się, aby dostawać informacje o nowościach, wydarzeniach i promocjach!

 
 

PARTNERZY

 

KONTAKT

+48 605 200 444

biuro@kitepark.pl
jastarnia@kitepark.pl

+48 605 200 444,
biuro@kitepark.plING: 63 1050 1575 1000 0090 8021 7111