OBOZY SPORTOWE

OBOZY SPORTOWE

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Nasza szkoła surfingu dla dzieci zapewnia bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów, oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
OBOZY SPORTOWE

OBOZY SPORTOWE

Obozy windsurfingowe, kitesurfingowe, surf & skate dla dzieci i młodzieży Od ponad 10 lat na obozach Borsuk CAMPS szkolimy dzieci i młodzież (8-18 lat) w różnych dyscyplinach sportów. Mamy surferską pasję, 20-letnie doświadczenie w szkoleniu sportów, w tym organizacji obozów na Półwyspie Helskim i najlepsze warunki obozowe.

CZYTAJ WIĘCEJ
SURF W PORTUGALII

SURF W PORTUGALII

Wracamy do mekki surfingu w tym roku, aż trzy terminy do wyboru! Surf Camp w Portugalii to propozycja dla młodzieży od 14 do 18 lat, która lubi wszelkie sporty deskowe na wodzie i na lądzie i chce spędzić prawdziwie surfowe wakacje nad Oceanem.

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE SAFARI

KITE SAFARI

Zapraszamy na wyprawę komfortowym jachtem motorowym u wybrzeży Egiptu. Przez sześć dni podróżować będziemy pomiędzy bezludnymi wyspami i ich lagunami.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Już od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ

BRAZIL KITE TRIP III 2023

 

Data Cena
22.11-04.12.2023  OD 1750 EUR* / OS.

  *cena w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty.

zapisz się

biuro@surfingworld.pl
tel.: 570 544 400

 

Wiatr, słońce, kite i caipirinha

O D W I E D Ź   N A J P O P U L A R N I E J S Z E    S P O T Y   W   B R A Z Y L I I

Jesienny wyjazd do Brazylii na stałe wpisał się w kalendarz polskiego kitesurfera. Powodów jest wiele: pewny i równy wiatr, płaska i ciepła woda oraz niepowtarzalny klimat! Na tym turnusie odwiedzimy aż CZTERY miejscówki, dzięki czemu będziecie mogli pływać w różnorodnych warunkach! Do tego proponujemy kilka wycieczek i downwindów, które mocno urozmaicą cały wyjazd. Oj będzie się działo!

 

 

 

Pływanie każdego dnia

P E W N Y   W I A T R   I   R Ó Ż N O R O D N E   S P O T Y

Statystyki wiatrowe w tym rejonie Brazylii pokazują niemal 100% dni wietrznych w listopadzie. Przeważnie wieje z mocą 18 - 30 węzłów. Najczęściej wiatr podnosi się o godz. 11.00 i przybiera na sile pod wieczór, gwarantując pływanie aż do zachodu słońca (18:30). Dominuje idealny kierunek wiatru, czyli side-onshore. Do tego dodajmy przyjemną temperaturę powietrza 25-35°C oraz wody ok. 27°C (pływamy bez pianek). Spoty oferują możliwość pływania po płaskiej wodzie w lagunach i deltach rzek oraz po oceanie na niewielkiej fali.

cena imprezy w EUR

Standard 1750 €*/os.
Premium 1790 €*/os.
Sea View 1890 €*/os.
Lux 1950 €*/os.

*cena w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty

 

UWAGI:

OPIS PAKIETÓW

Istnieje możliwość zakwaterowania pojedynczo lub kwaterowania więcej niż 2 os. na życzenie klienta. Uwaga! Rezerwowane przez nas hotele nie mają ujednoliconych standardów pokoi. Oznacza to, że pomiędzy pokojami w tym samym pakiecie mogą występować różnice w wystroju, położeniu czy wielkości. Istnieje też możliwość, że różnica pomiędzy pakietami będzie widoczna jedynie w jednej lokalizacji. W przypadku łóżek pojedynczych, może zdarzyć się, że jedno będzie mniejsze od drugiego.

 

cena zawiera

cena nie zawiera

  • przelotu do/z Fortalezy,
  • kosztów posiłków (poza śniadaniami),
  • innych kosztów opcjonalnych nieuwzględnionych w programie, jak np. koszty dodatkowych transferów na odległe od hoteli spoty, przejazdu wózkiem z osiołkami w Barra Grande, downwindów, wycieczek fakultatywnych,
  • transferu lotniczego sprzętu kitesurfingowego (własnego lub wypożyczonego),
  • szkolenia kitesurfingowego i wypożyczenia sprzętu,
  • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (opcjonalnie) – od 3% kwoty wyjazdu.

zakwaterowanie

I L H A   D O   G U A J I R U - B A R R A C A   D O   K I T E   ( 3 N O C E , 2 2 - 2 5 . 1 1 )

 

Barraca do Kite - niewielki hotel położony bezpośrednio przy samej lagunie. Miejsce z rodzinną atmosferą i świetną obsługą na spocie. Od wyjścia z pokoju do pływania na płaskiej wodzie ogromnej laguny dzieli Cię zaledwie kilka kroków. Na gości czekają pokoje z łazienkami i klimatyzacją, basen, restauracja, miejsce do przechowywania sprzętu, strefa chill-outu.

 

 

B A R R A   G R A N D E   -   B G K   ( 4 N O C E , 2 5 - 2 9 . 1 1 )

 

Urokliwa rybacka wioska nad samym oceanem. Surferska atmosfera, słynna już posada BGK położona przy samym spocie i doskonałe warunki do pływania sprawiają, że to jedna z Waszych ulubionych miejscówek. Drewniane domki w BGK są zbudowane na palach, położone nad oceanem i/lub basenem, otoczone kokosowymi palmami. Wszystkie posiadają łazienkę z prysznicem,
klimatyzację i dostęp do Internetu.

 

 

T A T A J U B A   -   K I T E J U B A   ( 3 N O C E , 2 9 . 1 1 - 2 . 1 2 ) 

Tatajuba to miejsce bardzo spokojnie, schowane pośród wydm. To też fantastyczny spot kajtowy, przy którym zamieszkamy. To na nim rozgrywane są zawody Big Air Kite League. Pousada Kitejuba oferuje nam pięknie wykończone bungalowy z łazienkami i kliamatyzacją. Hotel leży co prawda kilkasetmetrów od oceanu, ale my zabieramy Was tam w czasie najwyższych pływów, kiedy to zaraz pod hotelem powstanie płaska laguna. Poza tym, zawsze macie opcje pływania na oceanie nieopodal.

 

 

G U A J I R U   -   V I L A V A G A L U M E   ( 2 N O C E , 2 - 4 . 1 1 )

Guajiru - niewielka wioska położona tylko 2 godziny drogi od lotniska. Możemy tam pływać na sporych falach na oceanie przed hotelem lub na słodkowodnej Lagunie Osiołków (oddalonej o 12km., dlatego zorganizujemy tam transfer dla chętnych). Hotel Vila Vagalume leży nad piękną plażą i oferuje dużo zieleni i stref relaksu. Pokoje są jasne i przestronne a każdy posiada klimatyzację, łazienkę z prysznicem i dostęp do Internetu. Do dyspozycji gości jest też restauracja, basen, bar, strefa masażu i strefa kite.

 

szkolenie kitesurfingowe

U C Z Y M Y   N A   K A Ż D Y M   P O Z I O M I E !

Jeśli zaczynasz od zera, wybierz jeden z pakietów. Jeśli z kolei chcesz poszerzyć swój warsztat - weź udział w szkoleniu dla zaawansowanych (samodzielnie pływających) z Grześkiem Łopusiewiczem. Jego 12-letnie doświadczenie pozwala wyłapać każdy błąd. Twoje pływanie stanie się wygodniejsze, bezpieczniejsze i bardziej efektywne. Grzesiek doskonale wytłumaczy i pomoże zrozumieć każdy ruch!

 

PROGRESS CAMP -(400€/9 dni)

Progress Camp odbywa się na sprzęcie kursanta.

 

KURSY INDYWIDUALNE - opcje do wyboru:

 

Cena szkolenia indywidualnego zawiera niezbędny sprzęt (latawiec, deska, bar, kask, trapez, kamizelka) i wykorzystanie komunikacji radiowej.

*cena w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty;

**kursant zobowiązany jest zabrać w swoim bagażu na własny koszt część sprzętu potrzebnego do szkoleń.

wypożyczenie sprzętu

Z G Ł O Ś  N A M  W C Z E Ś N I E J !

 

 

* kurs EUR według przelicznika średniego kursu NBP z dnia podpisania umowy o Imprezę

* do ceny należy doliczyć kwotę za przewóz sprzętu kite’owego

 

 

dodatkowe atrakcje

D O W N W I N D Y ,   J O G A ,   W Y C I E C Z K I   F A K U L T A T Y W N E   ( D O D A T K O W O P Ł A T N E )

 

Na wyjeździe codziennie (poza dniami transferów) zapraszamy Was na darmowe sesje jogi, które poprowadzi Marta Gula - certyfikowana nauczycielka Vinyasa Yoga i jednocześnie nasza instruktorka kite. Dodatkowo będziecie mieli szanse wziąć udział w zorganizowanych wycieczkach: kilku downwindach i wyprawie do delty rzeki Parnaiby. Przewidywane koszty spływów to ok 25-55€/os, Parnaiba – ok 75€/os.

 

rezerwacja

S P R A W D Ź  W A R U N K  I  P Ł A T N O Ś C I

 

Rezerwacja Imprezy wyłącznie przez e-mail na podany niżej adres. Po zgłoszeniu, otrzymasz od nas umowę. Płatności dokonywane na konto wskazane podczas zgłoszenia.

Terminarz płatności wygląda następująco:

Płatności dokonywane na konto wskazane podczas zgłoszenia.

 

kontakt

biuro@surfingworld.pl

tel.: + 48 570 544 400

KONTAKT

+48 605 200 444

biuro@kitepark.pl


+48 605 200 444,
biuro@kitepark.plING: 63 1050 1575 1000 0090 8021 7111