OBOZY SPORTOWE

OBOZY SPORTOWE

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Nasza szkoła surfingu dla dzieci zapewnia bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów, oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
OBOZY SPORTOWE

OBOZY SPORTOWE

Obozy windsurfingowe, kitesurfingowe, surf & skate dla dzieci i młodzieży Od ponad 10 lat na obozach Borsuk CAMPS szkolimy dzieci i młodzież (8-18 lat) w różnych dyscyplinach sportów. Mamy surferską pasję, 20-letnie doświadczenie w szkoleniu sportów, w tym organizacji obozów na Półwyspie Helskim i najlepsze warunki obozowe.

CZYTAJ WIĘCEJ
SURF W PORTUGALII

SURF W PORTUGALII

Wracamy do mekki surfingu w tym roku, aż trzy terminy do wyboru! Surf Camp w Portugalii to propozycja dla młodzieży od 14 do 18 lat, która lubi wszelkie sporty deskowe na wodzie i na lądzie i chce spędzić prawdziwie surfowe wakacje nad Oceanem.

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE SAFARI

KITE SAFARI

Zapraszamy na wyprawę komfortowym jachtem motorowym u wybrzeży Egiptu. Przez sześć dni podróżować będziemy pomiędzy bezludnymi wyspami i ich lagunami.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Już od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brazylia Kite Trip I - 10.2023

 

Data Cena
20.10 - 02.11.2023  OD 1690 EUR* / OS.
   

  *cena w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty.

zapisz się

biuro@surfingworld.pl
tel.: 570 544 400

 

Wiatr, słońce, kite i caipirinha

B R A Z Y L I A   W   P A Ź D Z I E R N I K U   T O  J E S Z C Z E   W I Ę C E J   W I A T R U !

 

Jesienny wyjazd do Brazylii na stałe wpisał się w kalendarz polskiego kitesurfera. Powodów jest wiele: pewny i równy wiatr, płaska i ciepła woda oraz niepowtarzalny klimat! Na tym turnusie odwiedzimy min. 3 miejscówki, dzięki czemu będziecie mogli pływać w
różnorodnych warunkach! Do tego proponujemy kilka wycieczek i downwindów, które mocno urozmaicą cały wyjazd. Oj będzie się działo!

 

 

pływanie każdego dnia

P E W N Y   W I A T R   I   R Ó Ż N O R O D N E   S P O T Y

Statystyki wiatrowe w tym rejonie Brazylii pokazują niemal 100% dni wietrznych w listopadzie. Przeważnie wieje z mocą 18 - 30 węzłów. Najczęściej wiatr podnosi się o godz. 11.00 i przybiera na sile pod wieczór, gwarantując pływanie aż do zachodu słońca (18:30). Dominuje idealny kierunek wiatru, czyli side-onshore. Do tego dodajmy przyjemną temperaturę powietrza 25-35°C oraz wody ok. 27°C (pływamy bez pianek). Spoty oferują możliwość pływania po płaskiej wodzie w lagunach i deltach rzek oraz po oceanie na niewielkiej fali.

 

cena imprezy w EUR

pakiet                       cena w EUR*      
STANDARD

1690 EUR / os.

PREMIUM

1790 EUR / os.

LUX 1890 EUR / os.

 

*cena w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty

 

OPIS OPCJI PAKIETÓW:

 

Istnieje możliwość zakwaterowania pojedynczo lub kwaterowania więcej niż 2 os. na życzenie klienta.Uwaga! Rezerwowane przez nas hotele nie mają ujednoliconych standardów pokoi. Oznacza to, że pomiędzy pokojami w tym samym pakiecie mogą występować różnice w wystroju, położeniu czy wielkości. Istnieje też możliwość, że różnica pomiędzy pakietami będzie widoczna jedynie w jednej lokalizacji. W przypadku łóżek pojedynczych, może zdarzyć się, że jedno będzie mniejsze od drugiego.

UWAGI:

cena zawiera

cena nie zawiera

  • przelotu do/z Fortalezy,
  • kosztów posiłków (poza śniadaniami),
  • innych kosztów opcjonalnych nieuwzględnionych w programie, jak np. koszty dodatkowych transferów na odległe od hoteli spoty, przejazdu wózkiem z osiołkami w Barra Grande, downwindów, wycieczek fakultatywnych (w tym wycieczki do Taiby - wycena indywidualna),
  • transferu lotniczego sprzętu kitesurfingowego (własnego lub wypożyczonego),
  • szkolenia kitesurfingowego i wypożyczenia sprzętu,
  • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (opcjonalnie) – od 3% kwoty wyjazdu.

zakwaterowanie

I L H A  D O  G U A J I R U - B A R R A C A  D O K I T E ( 4 N O C E , 2 0 - 2 4 . 1 0 )

Barraca do Kite - niewielki hotel położony bezpośrednio przy samej lagunie z rodzinną atmosferą i świetną obsługą na spocie. Od wyjścia z pokoju do pływania na płaskiej wodzie ogromnej laguny dzieli cię zaledwie kilka kroków. Na gości czekają pokoje z łazienkami i klimatyzają, basen, restauracja, miejsce do przechowywania sprzętu, strefa chill-outu.

 

 

T A T A J U B A - K I T E J U B A ( 5 N O C Y , 2 4 - 2 9 . 1 0 )

Tatajuba to miejsce bardzo spokojnie, schowane pośród wydm. To też fantastyczny spot kajtowy, przy którym zamieszkamy. To na nim rozgrywane są zawody Big Air Kite League. Pousada Kitejuba oferuje nam pięknie wykończone bungalowy z łazienkami i kliamatyzacją. Hotel leży co prawda kilkaset metrów od oceanu, ale my zabieramy Was tam w czasie najwyższych pływów, kiedy to zaraz pod hotelem powstanie płaska laguna. Poza tym, zawsze macie opcje pływania na oceanie nieopodal.

 

 

A L M O F A L A - P O U S A D A   K I R I R I ( 4 N O C E , 2 9 . 1 0 - 2 . 1 1 )

Jeśli marzy Wam się błoga cisza i spokój, miejsce nie zmącone tłumem turystów ani kitesurferów na wodzie, to spodoba Wam się Almofala. Na tym turnusie odkrywamy dla Was to magiczne miejsce. Zamieszkamy nad oceanem w pousadzie Kiriri, składającej się tylko z 12 pokoi. Wszystkie są bardzo przestronne, z balkonem, widokiem na ocean, klimatyzacją, łazienką a niektóre także z prywatnym jaccuzi. Przed hotelem możecie pływać na spokojnym, przyjaznym ocenie ale zaledwie kilka km będzie nas dzielić od laguny z płaską wodą. Nacieszmy się tym miejscem, zanim inni je odkryją.

 

 

O P C J O N A L N I E :   T A I B A - C A S A B I A R R I T Z / D E S E R T   P O I N T  ( 2 N O C E , 2 - 4 . 1 1 )

Jeśli chcecie przedłużyć pobyt do soboty, możecie na koniec odwiedzić Taibę. Znajdziecie tam potężną lagunę, na którą ściągają najlepsi (w czasie naszego pobytu będziecie mogli podpatrzeć zawodników GKA World Tour). W Taibie mamy dla Was 2 piękne domy w spokojnej okolicy, ok 150 m. od oceanu i kilka km. od laguny. W każdym domu są min. 4 sypialnie z łazienkami, basen i ogród. W cenie są śniadania a także buggisy, które dla większego komfortu wynajmujemy na cały nasz pobyt.

 

przelot

Przelot na miejsce Imprezy nie zawiera się w ofercie. Sugerujemy lot liniami TAP Airlines.
WYLOT 20.10
Warszawa – Lizbona – Fortaleza
POWRÓT 2.11 (opcjonalnie 4.11)
Fortaleza – Lizbona – Warszawa (+1)

 

UWAGA! Prosimy o zakupienie biletów dopiero po otrzymaniu informacji od organizatora o zebraniu się minimalnej liczby uczestników, przy której wyjazd się odbędzie.

 

Jeśli masz poblem z lotem lub twój lot wygląda inaczej, daj nam znać - pomożemy, dostosujemy ofertę!

 

przewóz bagażu i przewóz sprzętu kite'owego

zgodnie z regulaminem linii lotniczych, na jakie został zakupiony bilet lotniczy.

 

UWAGA: wraz z zakupem biletu lotniczego należy niezwłocznie dokonać rezerwacji i w razie potrzeby wykupienia przewozu sprzętu sportowego. Osoby wynajmujące sprzęt lub biorące udział w szkoleniu również będą zabierały sprzęt. Prosimy o kontakt z Organizatorem w celu ustalenia przewozu. 

 

plan Imprezy

szkolenie kitesurfingowe

U C Z Y M Y   N A  K A Ż D Y M   P O Z I O M I E !

Jeśli zaczynasz od zera, wybierz jeden z pakietów. Jeśli z kolei chcesz poszerzyć swój warsztat - weź udział w szkoleniu dla zaawansowanych (samodzielnie pływających) z Grześkiem Łopusiewiczem. Jego 13-letnie doświadczenie pozwala wyłapać każdy błąd. Twoje pływanie stanie się wygodniejsze, bezpieczniejsze i bardziej efektywne. Grzesiek doskonale wytłumaczy i pomoże zrozumieć każdy ruch!

 

PROGRESS CAMP - 400 €*/9 dni

Progress Camp odbywa się na sprzęcie kursanta.

 

KURSY INDYWIDUALNE - opcje do wyboru:

Cena szkolenia indywidualnego zawiera niezbędny sprzęt (latawiec, deska, bar, kask, trapez, kamizelka) i wykorzystanie komunikacji radiowej.

 

*cena w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty;

**kursant zobowiązany jest zabrać w swoim bagażu na własny koszt część sprzętu potrzebnego do szkoleń.

 

wypożyczenie sprzętu

ZGŁOŚ NAM WCZEŚNIEJ!

 

 

 

dodatkowe atrakcje

DOWNWINDY,  JOGA, WYCIECZKI FAKULTATYWNE (DODATKOWO PŁATNE)

Na tym wyjeździe codzienne (poza dniami transferów i wycieczek całodniowych) będziecie mogli wziąć udział w darmowych sesjach jogi, które poprowadzi Marta – certyfikowana nauczycielka jogi. Zajęcia nastawione są na Waszą jak najlepszą regenerację. Mają dać ukojenie po wielu godzinach pływania. Z doświadczenia wiemy, że działają :) Dodatkowo będziecie mieli szanse wziąć udział w kilku downwindach i wycieczkach na pobliskie laguny.

rezerwacja

SPRAWDŹ WARUNKI PŁATNOŚCI

Rezerwacja Imprezy wyłącznie przez e-mail na podany niżej adres. Po zgłoszeniu, otrzymasz od nas umowę. Płatności dokonywane na konto wskazane podczas zgłoszenia.

Terminarz płatności wygląda następująco:

 

 

 

kontakt

biuro@surfingworld.pl

tel.: 570 544 400

KONTAKT

+48 605 200 444

biuro@kitepark.pl


+48 605 200 444,
biuro@kitepark.plING: 63 1050 1575 1000 0090 8021 7111