OBOZY SPORTOWE

OBOZY SPORTOWE

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Nasza szkoła surfingu dla dzieci zapewnia bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów, oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
OBOZY SPORTOWE

OBOZY SPORTOWE

Obozy windsurfingowe, kitesurfingowe, surf & skate dla dzieci i młodzieży Od ponad 10 lat na obozach Borsuk CAMPS szkolimy dzieci i młodzież (8-18 lat) w różnych dyscyplinach sportów. Mamy surferską pasję, 20-letnie doświadczenie w szkoleniu sportów, w tym organizacji obozów na Półwyspie Helskim i najlepsze warunki obozowe.

CZYTAJ WIĘCEJ
SURF W PORTUGALII

SURF W PORTUGALII

Wracamy do mekki surfingu w tym roku, aż trzy terminy do wyboru! Surf Camp w Portugalii to propozycja dla młodzieży od 14 do 18 lat, która lubi wszelkie sporty deskowe na wodzie i na lądzie i chce spędzić prawdziwie surfowe wakacje nad Oceanem.

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE SAFARI

KITE SAFARI

Zapraszamy na wyprawę komfortowym jachtem motorowym u wybrzeży Egiptu. Przez sześć dni podróżować będziemy pomiędzy bezludnymi wyspami i ich lagunami.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Już od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ

O Nas

Pełne dane firmy

Kite Park Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. W. Łukasińskiego 15 lok. 1, 50-436 Wrocław, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Sądu Rejonowego dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem KRS: 0000419998; NIP: 5213630928, REGON: 146114957, wysokość kapitału zakładowego: 5.000,00 zł.

Centrum sportów wodnych

Kite Park to centrum sportów wodnych założone w 2001 roku przez Piotra Szewlakowa - instruktora kitesurfingu IKO (Level 2), instruktora windsurfingu VDWS oraz instruktora sportu Polskiego Związku Snowboardu. W sezonie letnim baza Kite Park działa na Płw. Helskim, na kempingu Molo Surf Spot w Jastrni.

Przede wszystkim kitesurfing

Kite Park było jedną z pierwszych szkół w Polsce, która w swej ofercie posiadała kurs kitesurfingu i jak sama nazwa szkoły wskazuje do dziś sport ten stanowi podstawę programową. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do kite'a i oferujemy również kurs windsurfingu i szkolenia z wakeboardingu, surfingu i skim'a oraz SUP'a. Dysponujemy zadaszoną halą z tzw. 'sucha falą" Cutback Wave, na której można trenować surfingowe techniki na deskorolkach typu surf skate. Posiadamy też wypożyczalnię sprzętu sportów wodnych, oferujemy aktywne wakacje dla rodzin oraz obozy kitesurfingowe dla młodzieży i obozy windsurfingowe dla dzieci Borsuk CAMPs, jak i firmowe surf integracje. 

Nasz sezon na kite’a trwa cały rok!

Poza sezonem letnim Kite Park zmienia się w "kitesurfingowe biuro turystyczne", które organizuje zagraniczne wyjazdy kitesurfingowe na najpiękniejsze spoty świata przy udziale licencjonowanego biura podróży Surfing World. Mamy swoje ulubione kierunki, do których udajemy się regularnie, jednak co roku staramy się poszerzać nasze horyzonty i wciąż poszukujemy dla Was nowych miejsc.

Kite Park to idea

Kite Park tworzy grupa prawdziwych zapaleńców sportu, którzy swoje życie dostosowują do siły wiatru i czasu pływów. Wspiera nas coraz większa ilość zarażonych tą samą pasją klientów. Wspólnie surfujemy, podróżujemy i spędzamy czas poza wodą.   
 

Dołącz do Kite Park!

 

 

KITE PARK promuje kitesurfing w różnego rodzaju akcjach. Zobacz nasz projekt "Victor Borsuk zdobywa Górę Żar".