OBOZY

OBOZY

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Nasza szkoła surfingu dla dzieci zapewnia bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów, oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Już od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE PARK

KITE PARK

Jeśli Twoja pasja związana jest z wodą, to trafiłeś idealnie. KITE PARK to centrum sportów wodnych, z którym można się nauczyć pływać na różnego rodzaju deskach, zwiedzić najpiękniejsze plaże świata i zapomnieć o wszelkich przyziemnych problemach... NASZYM ŻYWIOŁEM JEST WODA!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezdroża Brazylii

Jedna z naszych najlepszych miejscówek jak zwykle nas nie zawiodła. Równy wiatr, wiejący nieustająco ponad 30 węzłów, z początku męczył i utrudniał naukę początkującym kursantom, ale ostatecznie każdy miał codziennie okazję popływać do woli i zrobić zaplanowane postępy. 

 

W tym roku 6 samochodów 4x4 pędziło plażami na północ od Fortalezy. Pełnia Księżyca i pływy nie ułatwiały podróży, ponieważ często zalewały one nam drogę. Było wykopywanie aut, holowanie i kluczenie po bezdrożach. Także przygód offroad’owych co niemiara! 

 

Jak dotychczas najwięcej czasu spędziliśmy w uwielbianej przez wszystkich miejscowości Barra Grande, gdzie spotów kilka, ale najczęściej korzystamy z tego, przed samym pensjonatem. Nie zabrakło Guajiru z downwindami i tzw. "lagównką", czyli bajorkiem o nie najmilszym zapachu i wielu glonach, za to świetną taflą wody. Po drodze zaliczyliśmy też krótki postój w Icaraizinho i czas zleciał bardzo szybko. Jak co roku Brazylie opuszczamy z nowymi wspomnieniami, do których mile będzie się wracać.

 

Po tej kolejnej wyprawie wciąż śmiało możemy powiedzieć: Brazylia niezmiennie plasuje się w czołówce najlepszych miejscówek kite na świecie!