OBOZY

OBOZY

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Nasza szkoła surfingu dla dzieci zapewnia bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów, oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Już od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE PARK

KITE PARK

Jeśli Twoja pasja związana jest z wodą, to trafiłeś idealnie. KITE PARK to centrum sportów wodnych, z którym można się nauczyć pływać na różnego rodzaju deskach, zwiedzić najpiękniejsze plaże świata i zapomnieć o wszelkich przyziemnych problemach... NASZYM ŻYWIOŁEM JEST WODA!

CZYTAJ WIĘCEJ

NIEODPARTY UROK Prasonisi 2016


Mieliśmy pewne obawy wybierając się po tak długiej przerwie ponowanie na Prasonisi, czyli słynny, szczególnie wśród Polaków, grecki spot kite’owo-windsurfingowy. Spodziewaliśmy się legendarnych tłumów na wodzie, których sami już nie raz doświadczyliśmy w tym miejscu. Jednak początek czerwca okazał się bardzo dobrym terminem i pomijając chłodną wodę mieliśmy wyjątkowo dobre warunki na spocie. Wiatr wiał codziennie i ucichł dopiero w ostatnim dniu dając nam czas na spokojne zebranie manatków. Zajęcia odbywały się od rana do wieczora, sprawnie i efektywnie, więc wszyscy mogą pochwalić się kitesurfingowymi postępami. Wieczorami wyprawialiśmy się grupowo do Catavii na zakrapiane lokalnym winem kolacje przy długim, biesiadnym stole, a na zakończenie każdego dnia gromadziliśmy się pod sklepem na placu, aby pogadać i potańczyć. Drużyna dopisała, było bardzo dużo śmiechu! Po raz kolejny przekonaliśmy się, że nie ma jak spolonizowane Prasonisi (tutaj nawet Grecy mówią po Polsku), do którego jakoś wszyscy wciąż wracają.

Praca w takim miejscu i z takimi ludźmi to sama przyjemność. Dziękujemy wszystkim uczestnikom!