OBOZY

OBOZY

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Nasza szkoła surfingu dla dzieci zapewnia bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów, oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Już od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE PARK

KITE PARK

Jeśli Twoja pasja związana jest z wodą, to trafiłeś idealnie. KITE PARK to centrum sportów wodnych, z którym można się nauczyć pływać na różnego rodzaju deskach, zwiedzić najpiękniejsze plaże świata i zapomnieć o wszelkich przyziemnych problemach... NASZYM ŻYWIOŁEM JEST WODA!

CZYTAJ WIĘCEJ

W PEŁNI KSIĘŻYCA - Brazylia 2016

 

W tym roku aż 7 samochodów 4x4 pędziło plażami na północ od Fortalezy. Podróż nie zawsze była łatwa, a to z powodu pełni Księżyca i wielkich pływów, które zalewały nam nie raz drogę. Także przygód offroadowych co niemiara! Było wykopywanie aut, holowanie i kluczenie po bezdrożach, za to szkód na szczęście żadnych.

 

Wiatr nas jak zwykle nie zawiódł i było go aż nadmiar. Nieustająco ponad 30 węzłów może w końcu zmęczyć, a i kursanci początkujący mieli nie lada wyzwanie. Spisali się bardzo dzielnie i mimo trudnych warunków nauczyli się dużo. Ogólnie wszyscy mieli codziennie okazję popływać do woli i zrobić zaplanowane postępy.

 

Odwiedziliśmy nasze stałe spoty, ale też w czasie wędrówek odkryliśmy nową słodkowodną, wypełnioną deszczówką lagunę o idealnie płaskiej powerzchni. Jak zwykle najwięcej czasu spędziliśmy w uwielbianej przez wszystkich miejscowości Barra Grande, gdzie spotów kilka, ale najczęściej korzystamy z tego, przed samym pensjonatem. Nie zabrakło Guajiru z downwindami i tzw. "lagównką", czyli bajorkiem o nienajmilszym zapachu i wielu glonach, za to świetną taflą wody. Po drodze zaliczyliśmy też krótki postój w Icaraizinho i czas zleciał bardzo szybko. Miesiąc spędzony w Brazylii rok rocznie zawsze prędko zmiania się we wspomnienie, bardzo miłe z resztą.

 

Po tej kolejnej wyrpawie wciąż śmiało możemy powiedzieć: Brazylia wciąż jest w naszej czołówce najlepszych miejscówek kite na świecie!