OBOZY

OBOZY

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Nasza szkoła surfingu dla dzieci zapewnia bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów, oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Już od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE PARK

KITE PARK

Jeśli Twoja pasja związana jest z wodą, to trafiłeś idealnie. KITE PARK to centrum sportów wodnych, z którym można się nauczyć pływać na różnego rodzaju deskach, zwiedzić najpiękniejsze plaże świata i zapomnieć o wszelkich przyziemnych problemach... NASZYM ŻYWIOŁEM JEST WODA!

CZYTAJ WIĘCEJ

Off - roadowe wybrzeże Brazylii

Olá!
Mimo mrozów za oknem my już myślimy o kolejnym wyjeździe. Nadszedł ten moment, gdzie proponujemy Wam ucieczkę przed jesienną chandrą do jednego z najlepszych spotów kite'owych - Brazylia i Wybrzeże Zachodzącego Słońca. Akweny z ujściami rzek, zatoczki z płytką, gładką wodą oraz olbrzymie piaszczyste plaże... A co najważniejsze stały, równy i silny wiatr który jeszcze nigdy nas nie zawiódł - w skrócie raj na ziemi dla kitesurferów. Jak co roku, dla tych szukających mocniejszych wrażeń, wyjazd wzbogaci jego offroad'owa strona. Samochodami 4x4 pokonamy setki dzikich plaży lub wśród rozległych rozlewisk będziemy poszukiwać miejsc do przeprawy.