OBOZY

OBOZY

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Nasza szkoła surfingu dla dzieci zapewnia bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów, oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Już od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE PARK

KITE PARK

Jeśli Twoja pasja związana jest z wodą, to trafiłeś idealnie. KITE PARK to centrum sportów wodnych, z którym można się nauczyć pływać na różnego rodzaju deskach, zwiedzić najpiękniejsze plaże świata i zapomnieć o wszelkich przyziemnych problemach... NASZYM ŻYWIOŁEM JEST WODA!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy Rok – Nowy Spot!

Surferzy, zmieniamy się dla Was i łączymy siły z Najlepszymi, by robić to, co kochamy jeszcze efektywniej i bardziej profesjonalnie. Od sezonu 2018 podejmujemy współpracę z doświadczonym, półwyspowym graczem, czyli ekipą Molo Surf!  Znajdziecie nas na Campingu Molo Surf Spot w Jastarni przy ul. Rybackiej 33.
 
Camping Molo Surf Spot działa w Jastarni od 3 lat. Swoją historią jednak sięga do roku 2011, kiedy to rozpoczął swoją działalność jako baza sportowa na Półwyspie Helskim – wtedy jeszcze w Chałupach. Camping Molo Surf SPOT to połączenie profesjonalizmu, zaangażowania i doskonałej infrastruktury kempingowej. Ekipa działa i rozwija się wielotorowo: pole kempingowe, noclegi w przyczepach, szkółka wind & kite, obozy młodzieżowe i studenckie, półkolonie, eventy firmowe.
Znaleźliśmy tam idealne miejsce dla nas, by w połączeniu z unikatowym klimatem, dogodną infrastrukturą, a przede wszystkim doświadczonymi i pełnymi entuzjazmu ludźmi zapewnić Wam szkolenia sportowe na najwyższym poziomie. A co najważniejsze pragniemy udostępnić Wam bezpieczny i niezatłoczony akwen na jedynym kempingu na Półwyspie Helskim, który umożliwia uprawianie kitesurfingu przy 4 kierunkach wiatru!
 
Mało tego, wszystkie nasze obozy i półkolonie sportowe rozwijane będą od teraz pod wspólną marką: Borsuk CAMPS w Molo Surf. Formuła obozów organizowanych w dalszym ciągu we współpracy z Victorem Borsukiem – 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu nie ulegnie zmianie. Udoskonalimy jednak i powiększymy infrastrukturę, zapewnimy lepsze i bezpieczniejsze  warunki do uprawiania sportów wodnych i jeszcze bardziej urozmaicimy ofertę dodatkowych atrakcji. Zbudujemy dla obozowiczów między innymi Carver Wave, czyli profesjonalny  tor deskorolkowy pod dachem – nie ma nudy w deszczowe dni!
Surferska wioska obozowa powiększy się do blisko 100 miejsc noclegowych w nowoczesnych kontenerach mieszkalnych z trzema zadaszonymi świetlicami i dedykowanym dla obozowiczów węzłem sanitarnym. Dzięki możliwości podziału budynków, zapewnimy odpowiedni podział grup, za czym idzie bezpieczeństwo jak i możliwość zachowania kameralności poszczególnych obozów.
 
Zapraszamy zatem w tym roku na obozy sportowe w nowym miejscu i w nowej, jeszcze lepszej jakości. Bądźcie i w tym sezonie z nami!
 
Nasze motto rośnie w siłę: Ucz się od najlepszych!