OBOZY

OBOZY

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Nasza szkoła surfingu dla dzieci zapewnia bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów, oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Już od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE PARK

KITE PARK

Jeśli Twoja pasja związana jest z wodą, to trafiłeś idealnie. KITE PARK to centrum sportów wodnych, z którym można się nauczyć pływać na różnego rodzaju deskach, zwiedzić najpiękniejsze plaże świata i zapomnieć o wszelkich przyziemnych problemach... NASZYM ŻYWIOŁEM JEST WODA!

CZYTAJ WIĘCEJ

Boże Ciało czyli Polskie Hawaje!

Spędź te 4 dni w najlepszym miejscu do uprawiania sportów wodnych w Polsce! W Boże Ciało największe prawdopodobieństwo słońca i wiatru! A do tego mniej turystów!

UWAGA OFERTA SPECJALNA NA BOŻE CIAŁO:

Jeśli wykupisz szkolenie 8h i powyżej z wyprzedzeniem, otrzymasz NOCLEG GRATIS w naszych Vipowskich domkach (6-cio osobowe kontenery)! Llczba miejsc noclegowych ograniczona!

PAKIETY PROMOCYJNE NA BOŻE CIAŁO:

KITESURFING PAKIET IKO I + II h 10h - 849zł
Zajecia grupowe dla osób które stawiają swoje pierwsze kroki na wodzie i chcą poznać kitesurfing!

WINDSURFING PAKIET 10h - 499zł + 5h wynajmu sprzętu
Zajęcia grupowe dla osób które chcą spróbować woich sił z żaglem!

Pozostałe pakiety wg oferty KITE PARK.

Zgłoszenia należy wysyłać na:
biuro@kitepark.pl