OBOZY

OBOZY

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Nasza szkoła surfingu dla dzieci zapewnia bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów, oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Już od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE PARK

KITE PARK

Jeśli Twoja pasja związana jest z wodą, to trafiłeś idealnie. KITE PARK to centrum sportów wodnych, z którym można się nauczyć pływać na różnego rodzaju deskach, zwiedzić najpiękniejsze plaże świata i zapomnieć o wszelkich przyziemnych problemach... NASZYM ŻYWIOŁEM JEST WODA!

CZYTAJ WIĘCEJ

RODZINNE KITESAFARI 2022

 

Data Cena
18-25.08.2022  OD 1200 EUR* / OS.
   

  *cena w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty.

zapisz się

biuro@surfingworld.pl
tel.: 570 544 400

 

Twój spot na środku morza!

 

K I T E   W Y P R A W A   P O   M O R Z U   C Z E R W O N Y M

 

Kitesafari to nie tylko wyprawa dla doświadczonych kitesurferów! To doskonała opcja na rodzinne wakacje, nawet dla osób niepływających.

Zapraszamy Was na niezapomniany rejs, który łączy w sobie sport, zabawę i odpoczynek na łonie natury. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bo pogodę i wiatr mamy właściwie gwarantowane!

Na tym kitesafari dorośli i dzieciaki wspólnie trenują, bawią się, uczą się pływać na kajcie czy wake’u. Bo gdzie lepiej stawiać pierwsze kroki, niż właśnie w Egipcie? Łatwiejsze warunki do nauki po prostu trudno sobie wymarzyć.

 

 

 

Spoty

D U Ż O   W I A T R U   I   K O M F O R T   N A   W O D Z I E

 

Sierpień to najlepszy czas na odwiedzenie Egiptu. Statystycznie możemy liczyć na aż 90% wietrznych dni. Dodatkowo, na morzu zawsze wieje kilka węzłów więcej niż na lądzie, dając nam szansę pływania właściwie codziennie. Jest bardzo ciepło, dzięki czemu możecie zapomnieć o piankach. Jednocześnie morska bryza daje ukojenie w upalne dni. Jest naprawdę przyjemnie, zwłaszcza, że w każdej chwili możecie wskoczyć do naturalnego basenu, który macie zaraz za burtą

 

Na wyjeździe odwiedzimy kilka spotów, m.in.: wyspy Geysum, Tawila, Ashrafi. Znajdziecie wokół nich więc zarówno płyciznę i płaską jak stół taflę wody, jak spoty z głęboką, zafalowaną wodą (nie martwcie się – jesteście cały czas pod nadzorem łódki asekuracyjnej!). Planujemy zaliczyć co najmniej jeden downwind i pływać od wschodu do zachodu słońca. Dosłownie – jesteśmy dla Was dostępni już od 6 rano do zmierzchu (około godz. 18). Na plaży będziecie mieli butle z powietrzem, by szybko napompować latawce. Nasz team pomoże Wam przygotować i złożyć sprzęt oraz wystartować/wylądować latawce. W przerwach na posiłki zabezpieczymy sprzęt na plaży, by zminimalizować zbędne noszenie 

cena imprezy w EUR

standard – kajuty na głównym pokładzie, pojedyncze łóżka (możliwość połączenia tylko w dwóch kajutach 1200€*/os.
suit – kajuty na górnym pokładzie, łóżka pojedyncze lub dwa połączone 1300*€/os. 
master suit – górny pokład, największa kajuta, łoże małżeńskie i ogromne okno panoramiczne 1400€*/os. 

*cena w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty

 

cena zawiera

cena nie zawiera

 • przelotu Polska – Hurghada – Polska, UWAGA: uczestnicy Imprezy kupują bilet lotniczy dopiero po
  potwierdzeniu, że zebrała sie minimalna liczba uczestników wyjazdu.
 • wizy egipskiej - 25$ (płatne po przylocie na lotnisku w Hurghadzie, cena może ulec zmianie),
 • obowiązkowy napiwek dla załogi jachtu – zwyczajowo ok. 60 EUR/osobę za cały wyjazd, transferu lotniczego sprzętu kitesurfingowego (własnego lub wypożyczonego),
 • napoi alkoholowych oraz posiłków nie zawartych w programie (łódź oferuje piwo i wino w cenie odpowiednio
  3€ i 12€/butelkę),
 • szkolenia indywidualnego, dla zaawansowanych (Progress Camp) i wypożyczenia sprzętu,
 • obowiązkowego testu PCR na COVID-19 dla osób niezaszczepionych. Test trzeba wykonać przed wyjazdem w
  Polsce (każdy uczestnik Kitesafari musi posiadać ze sobą wynik testu przetłumaczony na jęz. angielski).
  UWAGA: test należy wykonać max. 72 godz. przed planowanym przylotem do Egiptu). Dane na dzień
  stworzenia oferty, mogą ulec zmianie.
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (opcjonalnie) - 3% kwoty wyjazdu. Dodatkowo opcje jak poniżej:
  - CP - objęcie ochroną następstw chorób przewlekłych (zwyżka taryfowa 50%)
  - AT - ryzyko terroryzmu (zwyżka taryfowa 70%)
  - CV - ryzyko SARS-COV (zwyżka taryfowa 50%)
  - CQ - ryzyko SARS-COV i kwarantanny (zwyżka taryfowa 80%).

zakwaterowanie

L U K S U S O W Y   J A C H T   C   A V E N U E

Ciesz się komfortem na 42-metrowym jachcie. W środku czeka na Was duży salon, klimatyzowana jadalnia i bar, w którym można napić się pobudzającego espresso o poranku. Wieczorem pod gwiazdami zasiądziemy przy drinku na jednym z dwóch pokładów na zewnątrz. Kuchnia codziennie przygotuje pyszne 3 posiłki a między nimi przekąski i napoje. 

Kajuty są bardzo przestronne a każda z nich posiada własnoręcznie sterowaną klimatyzację, łazienkę z prysznicem i dużo półek, gdzie możecie schować swoje rzeczy. Co ważne, żadna kajuta nie znajduje się pod pokładem, a to oznacza jeszcze większy komfort i lepszy widok z okna

 

 

szkolenie kitesurfingowe

D L A  P O C Z Ą T K U J Ą C Y C H  I  Z A A W A N S O W A N Y C H

 

Jeżeli dopiero zaczynasz albo jeszcze nie jesteś samodzielny, możesz skorzystać ze szkolenia indywidualnego. Jeśli już pływasz pod wiatr i chcesz podnieść swój poziom, nauczyć się czegoś nowego, zapisz się na PROGRESS CAMP. Zajęcia dla zaawansowanych poprowadzi Grzesiek Łopusiewicz.

 

PROGRESS CAMP - 200€/6 dni:

 

KURSY INDYWIDUALNE - opcje do wyboru:

 

Cena szkolenia indywidualnego zawiera niezbędny sprzęt**(latawiec, deska, bar, kask, trapez, kamizelka) i wykorzystanie komunikacji radiowej. Szkolenia grupowe (progress camp)odbywają się na sprzęcie kursanta.

*cena w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty;

**kursant zobowiązany jest zabrać w swoim bagażu na własny koszt część sprzętu potrzebnego do szkoleń.

 

wypożyczenie sprzętu

Z G Ł O Ś  N A M  W C Z E Ś N I E J !

Jeśli jesteś samodzielnym kitesurferem, ale jeszcze nie masz swojego sprzętu – zgłoś to do nas przy rezerwacji wyjazdu. Dobierzemy i przygotujemy sprzęt odpowiedni do Twoich potrzeb.

 

* kurs EUR według przelicznika średniego kursu NBP z dnia podpisania umowy o Imprezę

* do ceny należy doliczyć kwotę za przewóz sprzętu kite’owego

 

 

dodatkowe atrakcje

J O G A ,  S N O R K E L I N G ,  W A K E ,  F O I L

Nie ma wiatru? Nie ma problemu! Gwarantujemy, że z nami nie będziecie się nudzić. Zorganizujemy dla Was: snorkeling, wakeboarding, zajęcia foil. Jesteś fanem nurkowania lub chciałbyś spróbować? Daj nam znać min. 2 tygodnie przed wyjazdem, a zorganizujemy to dla Ciebie (za dodatkową opłatą). to nie wszystko! Na tym wyjeździe codzienne będziecie mogli wziąć udział w darmowych sesjach jogi. Zajęcia poprowadzi Marta - certyfikowana nauczycielka Vinyasa Yogi. Poziom dostosujemy do Waszych potrzeb i możliwości.

rezerwacja

S P R A W D Ź  W A R U N K  I  P Ł A T N O Ś C I

 

Rezerwacja imprezy wyłącznie przez e-mail na podany niżej adres. Po zgłoszeniu, otrzymasz od nas umowę.

Terminarz płatności wygląda następująco:

Płatności dokonywane na konto wskazane podczas zgłoszenia.

 

Organizatorem Imprezy Turystycznej jest SURFING WORLD sp. z o.o., NIP:8992835633, REGON: 368966967; kapitał zakładowy: 5000 zł; nr licencji organizatora turystycznego 743/4/2018; gwarancja bankowa Signal Iduna Polska TU S.A na kwotę 50 000 EUR nr M 519064 ważna od 01.01.2021do 31.12.2021.

 

kontakt

biuro@surfingworld.pl

tel.: + 48 570 544 400

KONTAKT

+48 605 200 444

biuro@kitepark.pl


+48 605 200 444,
biuro@kitepark.plING: 63 1050 1575 1000 0090 8021 7111