OBOZY

OBOZY

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Nasza szkoła surfingu dla dzieci zapewnia bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów, oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Już od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE PARK

KITE PARK

Jeśli Twoja pasja związana jest z wodą, to trafiłeś idealnie. KITE PARK to centrum sportów wodnych, z którym można się nauczyć pływać na różnego rodzaju deskach, zwiedzić najpiękniejsze plaże świata i zapomnieć o wszelkich przyziemnych problemach... NASZYM ŻYWIOŁEM JEST WODA!

CZYTAJ WIĘCEJ

LONG KITESAFARI 2022

 

Data Cena
22.05-02.06.2022

 OD 1650 EUR* / OS

04-15.09.2022 OD 1650 EUR* / OS

  *cena w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty.

zapisz się

biuro@surfingworld.pl
tel.: 570 544 400

 

Twój spot na środku morza!

D U Ż Y  K O M FO R T,  J E S ZC Z E  W I Ę K S Z Y  P R O G R E S

 

Kitesafari to już klasyka gatunku, jeśli chodzi o kierunki zagraniczne. Tym razem mamy dla Was jednak nową odsłonę tego rejsu - aż 12-dniowe Kitesafari! To oznacza jeszcze więcej pływania, większy progres i niezapomniany wyjazd. Już nie
musisz wstawać o 6 rano, by się wypływać ;) Masz dużo czasu, także na regenerację, by Twój trening na wodzie był jeszcze bardziej efektywny. Na tym Kitesafari niezmiennie nastawiamy się na intensywne pływanie, ale też odpoczynek. Otoczeni ciszą Morza Czerwonego połączymy kitesurfing z zajęciami jogi, dzięki czemu zrelaksujcie nie tylko ciało, ale też głowę.
Kitesafari to także super komfort, który zapewnia nasz jacht - C Avenue. Lepsze warunki po prostu trudno sobie wymarzyć.

 

 

 

Spoty doskonałe!

D U Ż O  W I A T R U  I   K O M F O R T   N A   W O D Z I E

 

Przełom maja i czerwca to doskonały czas na odwiedzenie Egiptu. Statystycznie możemy liczyć na aż 80% wietrznych dni. Dodatkowo, na morzu zawsze wieje kilka węzłów więcej niż na lądzie, dając nam szansę pływania właściwie codziennie. Jest już też bardzo ciepło, więc pływamy bez pianek. Na wyjeździe odwiedzimy kilka spotów, m.in.: wyspy Geysum, Tawila, Ashrafi. Znajdziecie wokół nich więc zarówno płyciznę z płaską taflą wody, jak i spoty z głęboką wodą (nie martwcie się - jesteście cały czas pod nadzorem łódki asekuracyjnej!). Planujemy zaliczyć co najmniej jeden downwind i pokazać Wam całe bogactwo Morza Czerwonego w tej okolicy. Wszędzie znajdziemy bardzo dobre warunki do nauki i Waszego progresu. Choć z reguły na kitesafari pływamy już od ok 6 rano, to na Mega Safari nie musicie się zrywać skoro świt. Możecie bez wyrzutów sumienia się wyspać, zregenerować i przede wszystkim "nie zajechać". Poranna joga, odpowiednia ilość snu i odpoczynku sprawią, że Wasze pływanie zyska na jakości a trening da lepsze efekty!

cena imprezy w EUR

Standard - kajuty na głównym pokładzie, pojedyncze łóżka (możliwość połączenia tylko w dwóch kajutach) 1650 €*/os
Suit - kajuty na górnym pokładzie, łóżka pojedyncze lub dwa połączone 1750€*/os
Master suit - górny pokład, największa kajuta, łoże małżeńskie i ogromne okno panoramiczne 1850€*/os

*cena w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty

 

cena zawiera

cena nie zawiera

 • przelotu Polska – Hurghada – Polska, UWAGA: uczestnicy Imprezy kupują bilet lotniczy dopiero po
  potwierdzeniu, że zebrała się minimalna liczba uczestników wyjazdu. Bilet należy zakupić z przylotem w niedzielę 2.06, powrót 9.06.2022.
 • wizy egipskiej - 25$ (płatne po przylocie na lotnisku w Hurghadzie, cena może ulec zmianie),
 • obowiązkowy napiwek dla załogi jachtu – zwyczajowo ok. 60 EUR/osobę za cały wyjazd,
 • transferu lotniczego sprzętu kitesurfingowego (własnego lub wypożyczonego),
 • napoi alkoholowych oraz posiłków nie zawartych w programie (łódź oferuje piwo i wino w cenie odpowiednio
  3€ i 12€/butelkę),
 • szkolenia indywidualnego, dla zaawansowanych (Progress Camp) i wypożyczenia sprzętu,
 • obowiązkowego testu PCR na COVID-19 dla osób niezaszczepionych. Test trzeba wykonać przed wyjazdem w
  Polsce (każdy uczestnik Kitesafari musi posiadać ze sobą wynik testu przetłumaczony na jęz. angielski).
  UWAGA: test należy wykonać max. 72 godz. przed planowanym przylotem do Egiptu). Dane na dzień
  stworzenia oferty, mogą ulec zmianie.
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (opcjonalnie) - 3% kwoty wyjazdu. Dodatkowo opcje jak poniżej:
  - CP - objęcie ochroną następstw chorób przewlekłych (zwyżka taryfowa 50%)
  - AT - ryzyko terroryzmu (zwyżka taryfowa 70%)
  - CV - ryzyko SARS-COV (zwyżka taryfowa 50%)
  - CQ - ryzyko SARS-COV i kwarantanny (zwyżka taryfowa 80%).

zakwaterowanie

L U K S U S O W Y  J A C H T  C  A V E N U E

C Avenue to najnowszej generacji łódź czarterowa, całkowicie odremontowana w 2019 roku. Znajdziemy tam aż 4 pokłady a więc także dużo miejsca do wypoczynku i relaksu. W środku - ogromny salon i jadalnię. Co ważne, na tej łodzi NIKT nie śpi na dolnym pokładzie! Na nasze Kitesafari zabierzemy maks. 22 osoby, zapewniając tym samym kameralną atmosferę i więcej miejsca na wodzie. Kajuty są przestronne, a każda z nich posiada indywidualnie sterowaną klimatyzację i łazienkę z prysznicem.

 

 

plan wyjazdu

T O  B Ę D Z I E  N I E Z A P O M N I A N Y  R E J S ! 

22.05 (nd) - przylot, transfer z lotniska, check-in na łodzi, ok 19-20 kolacja (wcześniejsze posiłki niewliczone w cenę)
23.05 (pon) - rano wypływamy na pierwszy spot - tam jemy śniadanie a po nim ruszamy na wodę. Koło 14 wracamy na łódź na lunch, po nim kolejna sesja. Wieczór kończymy sesją jogi, kolacją i drinkiem pod gwiazdami.24.05 (wt) - 31.05 (wt) - w tych dniach będziemy funkcjonować wg prostego (choć czasem zmiennego) planu:

1.06 (śr) - tego dnia pływamy tylko do lunchu. W trakcie posiłku odcumowujemy łódź i kierujemy się do Hurghady. Po dotarciu na miejsce jemy wspólną kolację, pakujemy sprzęt. Możemy też wybrać się na spacer po Marinie. 2.06 (czw) - śniadanie, transfery na lotnisko zgodnie z planem lotów. Ten plan jest oczywiście tylko ramowy. O wszystkim decydować będą bowiem przede wszystkim warunki wiatrowe. Dodatkowo będziemy przemieszczać się pomiędzy spotami, co będzie wpływać na plan danego dnia.

 

szkolenie kitesurfingowe

P R O G R E S S  C A M P  W  S U P E R C E N I E

O progres kitesurfingowy zadbają nasi doświadczeni instruktorzy. Zajęcia dla zaawansowanych poprowadzi Grzegorz Łopusiewicz - dwukrotny zwycięzca zawodów "BIG AIR.GO BIG", team rider North Kiteboarding.

 

PROGRESS CAMP -(300€/9 dni):

 

KURSY INDYWIDUALNE - opcje do wyboru:

 

Cena szkolenia indywidualnego zawiera niezbędny sprzęt**(latawiec, deska, bar, kask, trapez, kamizelka) i wykorzystanie komunikacji radiowej. Szkolenia grupowe (progress camp)odbywają się na sprzęcie kursanta.

*cena w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty;

**kursant zobowiązany jest zabrać w swoim bagażu na własny koszt część sprzętu potrzebnego do szkoleń.

 

wypożyczenie sprzętu

Z G Ł O Ś  N A M  W C Z E Ś N I E J !

 

 

* kurs EUR według przelicznika średniego kursu NBP z dnia podpisania umowy o Imprezę

* do ceny należy doliczyć kwotę za przewóz sprzętu kite’owego

 

 

dodatkowe atrakcje

J O G A ,  S N O R K E L I N G ,  W A K E ,  F O I L

Nie ma wiatru? Nie ma problemu! Gwarantujemy, że z nami nie będziecie się nudzić. Zorganizujemy dla Was: snorkeling, wakeboarding, zajęcia foil. Jesteś fanem nurkowania lub chciałbyś spróbować? Daj nam znać min. 2 tygodnie przed wyjazdem, a zorganizujemy to dla Ciebie (za dodatkową opłatą).

To nie wszystko! Na tym wyjeździe codzienne będziecie mogli wziąć udział w darmowych sesjach jogi. Zajęcia poprowadzi Marta - certyfikowana instruktorka Vinyasa Yogi. Poziom dostosujemy do Waszych potrzeb i możliwości.

rezerwacja

S P R A W D Ź  W A R U N K  I  P Ł A T N O Ś C I

 

Rezerwacja imprezy wyłącznie przez e-mail na podany niżej adres. Po zgłoszeniu, otrzymasz od nas umowę.

Terminarz płatności wygląda następująco:

Płatności dokonywane na konto wskazane podczas zgłoszenia.

 

Organizatorem Imprezy Turystycznej jest SURFING WORLD sp. z o.o., NIP:8992835633, REGON: 368966967; kapitał zakładowy: 5000 zł; nr licencji organizatora turystycznego 743/4/2018; gwarancja bankowa Signal Iduna Polska TU S.A na kwotę 50 000 EUR nr M 519064 ważna od 01.01.2021do 31.12.2021.

 

kontakt

biuro@surfingworld.pl

tel.: + 48 570 544 400

marta@surfingworld.pl

tel.: + 48 532 262 164 

KONTAKT

+48 605 200 444

biuro@kitepark.pl


+48 605 200 444,
biuro@kitepark.plING: 63 1050 1575 1000 0090 8021 7111