Inne sporty

Nasza oferta szkoły to nie tylko kitesurfing czy windsurfing. Znajdziesz u nas inne sporty wodne, czy ogólnie deskowe.

cennik szkoleń w pln od osoby:

 

WAKEBOARDING za motorówką

 

PLN

ok. 15 min z instruktażem

         

150

1h z instruktażem (max 6 os po 10 min)   500
     
SURFING INDYWIDUALNE GRUPOWE
1h 90 70

 

wakeboarding

płynięcie na desce po wodzie będąc ciągniętym na linie za motorówką lub na wyciągu 

 

Posiadamy dwie łodzie motorowe typu RIB przystosowane do wakeboardingu. W bezwietrzne dni możesz poszczególne godziny kursu kitesurfingu zamienić na wakeboarding. Jest to idealny wstęp do startów z wody na kitesurfingu. Pływamy na deskach kite lub wake. 15 minutowa nauka wyczerpuje wystarczająco ;-)

surfing

jest to pierwsza i najpopularniejsza dyscyplina z sportów wodnych, surfing narodził się na Hawajach, gdzie od lat jest rajem dla surferów..

 

Jest to jazda na desce z statecznikami,  która uniosi surfera na czole fali morskiej lub oceanicznej pozwalając riderowi osiągnąć slizg stojąc na desce. Morze Bałtyckie pozwala początkującym postwaić swoje pierwsze kroki na surfingu, jak równiez podczas sztormów stworzyć naprawdę. duże fale dla zawodowców!

bodyboarding

ślizg w pozycji leżącej na specjalnej desce piankowej po fali morskiej; używa się też płetw dla lepszego nabrania rozpędu

 

Niezła zabawa na falach dla dzieci i dla dorosłych.

carver

 
to deskorolka z specialnie przystosowanymi truckami tak aby. nadać desce specyficzny styl jazdy.
 
Poruszanie się na carverze ma dawać podobne uczucie do surfingu na falach, pozwalajac na szybkie i ostre skręty.  Wykorzystując do tego specialnie przygotowaną sztuczna fale Carver Wave, można cieszyć się surfingiem nawet w słoneczne dni kiedy morze jest płaskie doskonaląc swoje umiejętności. 
 

SUP stand up paddle

rodzaj surfingu na większej desce wypornościowej w pozycji stojącej i przy pomocy wioseł

 

Jest to bardzo dynamicznie rozwijający się sport na świecie, gdyż mogą go uprawiać wszyscy, a do jego uprawiania wymagany jest jedynie jakikolwiek akwen (płaski lub zafalowany) oraz sprzęt. Wystarczy prosty instruktaż i trochę praktyki, aby wybrać się na wycieczkę na pobliskiej wodzie. Ponadto podczas płynięcia na SUP ćwiczy się równowagę, balans i pracują wszystkie mięśnie ciała symetrycznie, przez co sport ten należy do zalecanych przez fizjoterapeutów. Na SUPie można tez uprawiać jogę.

skimboard

 

jazda na płaskiej drewnianej desce, polega na ślizganiu się na płytkiej wodzie - na rozlewsikach lub lagunach.

 

Rider bierze rozbieg, nabierając pędu rzuca deskę pod nogi aby osiągnąc slizg na desce. Podobnie jak na deskorolce, na skimie można wykonywac triki wybijając się z płaskiej wody lub przeszkód.