OBOZY

OBOZY

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Nasza szkoła surfingu dla dzieci zapewnia bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów, oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Już od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ
PŁW. HELSKI

PŁW. HELSKI

W sezonie letnim KITE PARK stacjonuje w bazie na kempingu Solar, Chałupy 4, Półwysep Helski. Kurs surfingowy prowadzimy na Zatoce Puckiej, jednym z najlepszych w Europie do nauki sportów wodnych.

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE PARK

KITE PARK

Jeśli Twoja pasja związana jest z wodą, to trafiłeś idealnie. KITE PARK to centrum sportów wodnych, z którym można się nauczyć pływać na różnego rodzaju deskach, zwiedzić najpiękniejsze plaże świata i zapomnieć o wszelkich przyziemnych problemach... NASZYM ŻYWIOŁEM JEST WODA!

CZYTAJ WIĘCEJ

Szkoła kitesurfingu

Kite Park to przede wszystkim szkoła kitesurfingu. Nasza oferta jednak zawiera też naukę innych sportów wodnych jak: windsurfing, surfing, czy wakeboarding. Ponadto organizujemy wyjazdy integracyjne w kraju i za granicą bazujące na szkoleniach obejmujących kitesurfing i inne sporty wodne. Zapraszamy też na kurs kitesurfingu odbywający się w różnych miejscach na świecie podczas naszych wyjazdów do najlepszych spotów kitesurfingowych.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

KURS KITESURFINGU

KURS KITESURFINGU

Jak sama nazwa szkoły podkreśla, naszą domeną jest kitesurfing. Już od kilkunasta lat mamy w ofercie kurs kitesurfingu. Prowadzimy zajęcia od zera po freestyle z wielokrotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu – Victorem Borsukiem. Wśród naszych kursantów są dzieci (oferujemy też obozy kitesurfingowe) jak i seniorzy. Wyznajemy zasadę,że kitesurfing jest niemal dla każdego, czasami tylko trzeba więcej czasu... i cierpliwości, by się go nauczyć ;-)
KURS WINDSURFINGU

KURS WINDSURFINGU

W bazach na Płw. Helskim posiadamy również w ofercie kurs windsurfingu. Naszą specjalnością są zajęcia dla dzieci, także dla tych najmniejszych. Posiadamy na wyposażeniu małe żagielki dmuchane, które nawet czterolatkowi ułatwią rozpoczęcie nauki. Dbamy o bezpieczeństwo i dobrą zabawę!
INNE SPORTY

INNE SPORTY

Nie ograniczamy się wyłącznie do kitesurfingu i windsurfingu. W naszej ofercie mamy też inne sporty wodne jak: wakeboarding za motorówką, SUP (stand up paddle), skim board, surfing, czy body board. Mamy również carvery (deskorolki do jazdy surf skate). Jeśli chcesz wypożyczyć sprzęt lub uczyć się pod okiem instruktora, zapraszamy!
WYNAJEM SPRZĘTU

WYNAJEM SPRZĘTU

W naszej bazie na Półwyspie oferujemy również do wynajmu sprzęt kitesurfingowy, windsurfingowy oraz inne deski do pływania na wodzie, czy jeżdżenia po lądzie.

EVENTY I INCENTIVE DLA FIRM

EVENTY I INCENTIVE DLA FIRM

Surf incentive to jedna z ciekawszych form wyjazdów motywacyjnych dla pracowników, jakie można zorganizować w naszym kraju, czy za granicą. Uczestnicy zdobywają konkretne umiejętności sportowe, poznają nowe dyscypliny, mają przy tym dużo zabawy i wspólnie zarażają się sportową pasją. A do tego formuła ta sprawdza się dla małych grupek jak i tych, liczących ponad 100 osób!

Nasza baza

victor borsuk zdjęcie
 
 Zajęcia sportów wodnych, w tym kurs surfingu, prowadzimy na akwenie Zatoki Puckiej, jednym z najlepszych miejsc do nauki sportów wodnych w Europie (obszerny akwen, płytka i płaska woda, brak prądów i innych przeszkód). Przy niekorzystnych wiatrach na spocie obok bazy kurs kitesurfingu odbywa się na środku Zatoki, na wyspie (transfer motorówką) lub w ramach doskonalenia startów z deską organizujemy lekcje wakeboardingu.
 
KITE PARK - Camping Molo Surf SPOT
W Jastarni na Campingu Molo Surf SPOT już od kilku lat prowadzimy obozy dla dzieci i młodzieży, dlatego też postanowiliśmy, ze względu na spore powodzenie naszych obozów skupić się na współpracy z bardzo doświadczoną i otwartą na rozwój ekipą Molo Surf i rozwijać naszą bazę właśnie w Jastarni, nad bezpiecznym i niezatłoczonym akwenem, który umożliwia uprawianie kitesurfingu przy 4 kierunkach wiatru!

Kemping Solar, Chałupy


Camping Molo Surf Spot, Jastarnia

Nasza ekipa

Piotras
Założyciel i właściciel szkoły Kite Park. Instruktor kite, windsurfingu oraz snowboardu. Ponoć skończył AWF. Szef szefów, z którym nie trudno znaleźć porozumienie. Ogólnie facet z głową w chmurach przez kite’a.
Victor
Nasz pro rider, 7-krotny Mistrz Polski Kitesurfingu. Stawał już na podium Pucharu Świata i Europy. Uwielbia trenować innych stąd pomysł Borsuk PRO CAMPS. Gdy wychodzi na wodę wszystkie, oczy skierowane są na niego.
Kasia
Żona szefa, pływa i szkoli na kite. Organizator i nauczyciel od zawsze. Z zawodu poliglota, z zamiłowania aktywny podróżnik. Nie lubi stać w miejscu, więc wciąż wymyśla nowe kierunki wyjazdowe.
Kamil
Instruktor kitesurfingu. Niezwykle pogodny i sympatyczny. Uwielbia muzykę i surfing. Odnosi spore sukcesy na mountainboardzie i snowboardzie. Ogólnie niezły z niego akrobata.