Eventy i incentive dla firm

Nie ma nic bardziej integrującego jak wspólne uprawianie sportu…

 

SURF INCENTIVE NA PŁW. HELSKIM: 

Oferujemy wyjazdy motywacyjne na Płw. Helski. Program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta i uwarunkowań uczestników. Obsługiwaliśmy już grupy 10 jak i 120-osobowe. Organizujemy imprezy jednodniowe, weekendowe jak i nawet 10-dniowe. 

 

W ramach programu najczęściej oferujemy:

 

Zapewniamy również inne elementy programu jak: 

 

Powyższe nie zamyka listy naszych możliwości jak i doświadczeń. Zapytaj o więcej! 

 

KITE INCENTIVE TRAVEL: 

Naszą domeną są wyjazdy kitesurfingowe. Jeśli chcesz zaoferować swoim gościom niezwykłe wrażenia, sportowy klimat i nietuzinkową przygodę, zorganizujemy wyjazd oryginalny, bardzo integrujący i dostarczający tak wielu pozytywnych emocji, że nie sposób o nim szybko zapomnieć.

 

Program dostosujemy do potrzeb gości (a nie jest to sport wyłącznie dla sprawnych mężczyzn!!!) i celów wyjazdu. Rozwiniemy bardziej elementy podróżnicze albo skupimy się na szkoleniu kitesurfingowym. Możemy też zabrać z nami 7-krotnego Mistrza Polski Kitesurfingu – Victora Borsuka, który nie tylko pokaże bardzo atrakcyjne tricki na wodzie, ale i sam poinstruuje kursantów.

 

Kitesurfing jest idealną opcją dla ogranych już typowych wyjazdów incentive. Jego nauka podczas wyprawy stanowi wartość dodaną. A sport uprawia się w tak pięknych i ciekawych zakątkach świata, że już sam kierunek stanowi nie lada atrakcję i przygodę.

 

EVENT NA PLAŻY:

Organizacja zawodów sportowych, promocji produktów i wszystkich innych akcji, które dzieją się na plaży i w jej okolicy nie są nam obce. Spytaj o więcej!