OFERTA OBOZÓW

w sam raz dla każdego

Windsurfing jest sportem dla każdego, kto pragnie choć trochę ruchu i lubi wodę. Na naszych siedmiodniowych obozach nad Zatoką Pucką na Płw. Helskim uczymy konkretnych umiejętności pływania na desce z żaglem, a do tego dajemy naszym obozowiczom zakosztować też wielu innych sportów. Gwarantujemy efektywnie spędzony czas w iście surferskim klimacie!

dla chętnych więcej emocji
Kitesurfing dostarcza dużo więcej emocji niż windsurfing, wymaga za to więcej koncentracji i wysiłku, jednak jego nauka jest szybsza. Każdy, kto lubi sportowe wyzwania, waży więcej niż 35kg i ma 10 lat i więcej odnajdzie się idealnie na naszych siedmiodniowych obozach kite na Płw. Helskim.  Gwarantujemy konkretne umiejętności i sporo dodatkowych atrakcji!

kite dla zaawansowanych

Borsuk PRO CAMPS to wersja obozu dla zaawansowanych kitesurferów, czyli samodzielnych i potrafiących swobodnie ostrzyć oraz robić zwroty w obie strony. Kurs kitesurfingu na wodzie pod okiem Victora Borsuka 7-krotnego Mistrza Polski w kitesurfingu. Każdy uczestnik otrzymuje osobny sprzęt. W programie skoki, switch, backroll... i wiele innych freestyle'owych ewolucji w zależności od umiejętności i zdolności kursantów oraz ich celów.
UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH!
dla miłośników sportów wodnych
Dla wszystkich, którzy nie potrafią wybrać, czy wolą windsurfing, czy kitesurfing, proponujemy obozy obejmujące programem oba sporty i dodatkowo jeszcze szkolenie na katamaranach oraz inne wodne, jak i lądowe atrakcje. Gwarantujemy dużo sportowych emocji i zabawę!

Obozy studenckie i dla dorosłych to oprócz szkoleń z windsurfingu i kitesurfingu oraz wielu innych sportowych atrakcji, również zabawa, muzyka i chill out w surferskim klimacie. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i konkretne sportowe umiejętności!

 

KONTAKT

+48 570 544 400

obozy@borsukcamps.pl

w sezonie czerwiec-sierpień:

Camping Molo Surf SPOT

Rybacka 33
Płw. Helski
84-140 Jastarnia 

 

 
.