Obozy

OBOZY WINDSURFINGOWE, KITESURFINGOWE I SURFINGOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Szkoła Kite Park we współpracy z profesjonalną agencją turystyczną Surfing WORLD oraz wielokrotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem już od wielu lat oferuje obozy windsurfingowe dla dzieci i młodzieży obozy oraz obozy kitesurfingowe dla dzieci i młodzieży, w tym obozy kitesurfingowe PRO CAMP dla zaawansowanych. Od niedawna wprowadzamy również obozy surfingowe SURF&SKATE, w których program na wodzie wzbogacony jest treningiem ‘na sucho’ na deskorolkach typu surf skate. Wszystkie nasze obozy młodzieżowe ze sportami wodnymi: windsurfing, kitesurfing, surfing prowadzone są przez doświadczonych trenerów, dlatego gwarantują naukę realnych umiejętności i bezpieczeństwo. Przy czym nie zapominamy, że najważniejsza jest zabawa! Każdy obóz windsurfingowy, kitesurfingowy, czy surfingowy dla dzieci i młodzieży to także wiele dodatkowych atrakcji, które wzbogacają sportowy program i zapewniają brak nudy w razie niekorzystnych warunków pogodowych.

 

Dzięki współpracy Borsuk Camps i Kowalewski MOLO Sailing Team możemy zaproponować po raz pierwszy prawdziwie żeglarski obóz na optymistach! Zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 14 lat, które chcą zacząć żeglarską przygodę. Optymisty to jednoosobowe łodzie klasy regatowej, idealne do rozpoczęcia nauki żeglowania. Będzie aktywnie, ale również bezpiecznie, zajęcia na wodzie poprowadzi osobiście Mariusz Molo Kowalewski człowiek związany z żeglarstwem od najmłodszych lat. Oprócz żeglarstwa jak zawsze proponujemy naszym obozowiczom masę zajęć nie tylko związanych z wodą, bo na naszych obozach nigdy nie wieje nudą!

Obóz windsurfingowy to doskonała propozycja dla każdego, kto pragnie choć trochę ruchu i lubi wodę. Kurs windsurfingu może się odbywać niemal w każdych warunkach pogodowych i może do niego przystąpić prawie każdy. Na naszych obozach oferujemy jednak też sporo innych sportowych emocji dla urozmaicenia programu.

Obóz kitesurfingowy polecamy dla tych, co pragną więcej sportowych wrażeń, lubią wyzwania oraz ważą więcej niż 35kg i mają 10 lat lub więcej. Kurs kitesurfingu uzależniony jest od siły wiatru, którego nie może być za mało, ani za dużo. Mamy jednak wiele alternatywnych zajęć na czas niepogody, które uczą umiejętności przydatnych w kitesurfingu. W ofercie obóz kitesurfingowy na każdym poziomie zaawansowania.
Obóz kitesurfingowy dla zaawansowanych PRO CAMP przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży pływającej już na kitesurfingu (swobodne ostrzenie i zwroty). W programie kurs kitesurfingu z nauką freestyle'owych ewolucji. W ofercie również edycje specjalne - PRO CAMP z Victorem, czyli nauka freestyle’u pod okiem Victora Borsuka 7-krotnego Mistrza Polski w kitesurfingu!
UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH!
Wszystkie sporty wodne pochodzą od surfingu, dlatego w naszej ofercie obozów nie mogło zabraknąć tego najstarszego i chyba najbardziej kultowego sportu. Obóz SURF&SKATE jak sama nazwa wskazuje to nie tylko kurs surfingu, ale obejmuje także naukę jazdy na deskorolkach typu surf skate, której technika polega na wykorzystaniu ruchów ciała typowych dla surfingu. W razie dni bez fali, proponujemy zatem trening na sucho na zadaszonej konstrukcji
TYLKO U NAS SUCHA FALA!

KONTAKT

+48 570 544 400

obozy@borsukcamps.pl

w sezonie czerwiec-sierpień:

Camping Molo Surf SPOT

Rybacka 33
Płw. Helski
84-140 Jastarnia 

 

 
.