Obozy

OBOZY WINDSURFINGOWE, KITESURFINGOWE I SURFINGOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Szkoła Kite Park we współpracy z profesjonalną agencją turystyczną Surfing WORLD oraz wielokrotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem już od wielu lat oferuje obozy windsurfingowe dla dzieci młodszych i starszych oraz obozy kitesurfingowe dla młodzieży, w tym PRO CAMP dla zaawansowanych. Niedawno wprowadziliśmy również obozy surfingowe SURF&SKATE, w których program na wodzie wzbogacony jest treningiem „na sucho” na deskorolkach typu surf skate. Wszystkie nasze obozy młodzieżowe – windsurfing, kitesurfing i surfing – są prowadzone przez doświadczonych trenerów, dlatego gwarantują naukę realnych umiejętności i bezpieczeństwo, jednak nie zapominamy, że najważniejsza jest zabawa! Każdy obóz windsurfingowy dla dzieci i młodzieży czy też kurs kitesurfingowy lub surfingowy to także wiele dodatkowych atrakcji, które wzbogacają sportowy program i zapewniają brak nudy w razie niekorzystnych warunków pogodowych.

 

OBOZY ŻEGLARSKIE-OPTYMIST

OBOZY ŻEGLARSKIE-OPTYMIST

Dzięki współpracy Borsuk Camps i Kowalewski MOLO Sailing Team po raz pierwszy możemy zaproponować prawdziwie żeglarski obóz na optymistach! Zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 14 lat, które chcą zacząć morską przygodę. Optymisty to jednoosobowe łodzie klasy regatowej, idealne do rozpoczęcia nauki żeglowania. Będzie aktywnie, ale również bezpiecznie, gdyż zajęcia na wodzie poprowadzi osobiście Mariusz Molo Kowalewski – człowiek związany z żeglarstwem już od najmłodszych lat. Jak zawsze oprócz żeglowania proponujemy naszym obozowiczom masę zajęć, nie tylko związanych z wodą, bo na naszych obozach nigdy nie wieje nudą!
OBOZY WINDSURFINGOWE

OBOZY WINDSURFINGOWE

Emocjonujący obóz windsurfingowy dla młodzieży to doskonała propozycja dla każdego, kto pragnie trochę ruchu oraz lubi wodę. Kurs windsurfingu może się odbywać niemal w każdych warunkach pogodowych i może do niego przystąpić prawie każdy. Oferujemy urozmaicone programowo obozy windsurfingowe dla młodzieży, dzięki którym uczestnicy nie tylko zdobędą doświadczenie, ale też przeżyją wyjątkową przygodę.
Wśród naszych najlepszych propozycji warto wymienić obozy windsurfingowe na Helu, na którym dysponujemy bazami z wyposażeniem dla najmłodszych. Zabawa na dmuchanych żagielkach to doskonały pomysł na wodną rozrywkę dla dzieci w wieku 3-6 lat – dzięki wczesnym kursom młodzi uczestnicy będą w przyszłości gotowi na zaawansowane obozy windsurfingowe. Półwysep Helski jest urokliwym miejscem idealnym nie tylko do sportów wodnych, ale też podziwiania wyjątkowych krajobrazów pełnych wydm.
OBOZY KITESURFINGOWE

OBOZY KITESURFINGOWE

Pełen atrakcji obóz kitesurfingowy dla dzieci polecamy tym, którzy pragną mnóstwa sportowych wrażeń, lubią wyzwania oraz ważą więcej niż 35 kg i skończyli 10 lat. Kurs kitesurfingu uzależniony jest od siły wiatru, którego nie może być za mało ani za dużo. Mamy jednak wiele alternatywnych zajęć na czas niepogody, które uczą umiejętności przydatnych w kitesurfingu. Proponujemy obóz kitesurfingowy dla młodzieży na każdym poziomie zaawansowania.
PRO CAMP

PRO CAMP

Ekscytujące wyjazdy kitesurfingowe dla zaawansowanych PRO CAMP są przeznaczone dla dzieci i młodzieży już pływającej na kitesurfingu (swobodne ostrzenie i zwroty). W programie kurs kitesurfingu z nauką freestyle'owych ewolucji. W ofercie mamy również edycje specjalne – PRO CAMP z Victorem, czyli nauka freestyle’u pod okiem Victora Borsuka, 7-krotnego Mistrza Polski w kitesurfingu!
UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH!
OBÓZ SURFINGOWY SURF & SKATE

OBÓZ SURFINGOWY SURF & SKATE

Wszystkie sporty wodne pochodzą od surfingu, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tego najstarszego i chyba najbardziej kultowego sportu. Obóz sportów wodnych SURF&SKATE, jak sama nazwa wskazuje, to nie tylko kurs surfingu, ponieważ obejmuje także naukę jazdy na deskorolkach typu surf skate, której technika polega na wykorzystaniu ruchów ciała typowych dla surfingu. W razie dni bez fali, nasz obóz surfingowy dysponuje treningiem na sucho na zadaszonej konstrukcji.
TYLKO U NAS SUCHA FALA!

KONTAKT

+48 570 544 400

obozy@borsukcamps.pl

w sezonie czerwiec-sierpień:

Camping Molo Surf SPOT

Rybacka 33
Płw. Helski
84-140 Jastarnia 

 

 
.