OBOZY

OBOZY

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Zapewniamy bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Juz od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ
PŁW. HELSKI

PŁW. HELSKI

W sezonie letnim KITE PARK stacjonuje w bazie na kempingu Solar, Chałupy 4, na Płw. Helskim. Zajęcia prowadzimy na Zatoce Puckiej, jednym z najlepszych w Europie do nauki sportów wodnych.

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE PARK

KITE PARK

Jeśli Twoja pasja związana jest z wodą, to trafiłeś idealnie. KITE PARK to centrum sportów wodnych, z którym można się nauczyć pływać na różnego rodzaju deskach, zwiedzić najpiękniejsze plaże świata i zapomnieć o wszelkich przyziemnych problemach... NASZYM ŻYWIOŁEM JEST WODA!

CZYTAJ WIĘCEJ

News

Zapraszamy całe rodziny do Barra Grande!

Kolejna, druga odsłona naszego familijnego wyjazdu. Najlepsza miejscówka na rodzinny, kitesurfingowy wypad do Brazylii połączony z wypoczynkiem na niesamowitych plażach w BGK.

Połączenie świata sportów wodnych ze światem SOCIAL MEDIÓW

Spędź z nami czerwcowy weekend na Płw. Helskim, przeżyjesz przygodę z kitesurfingiem, windsurfingiem, ale to nie wszystko, przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, imprez do białego rana, a wszystko  to w doborowym towarzystwie!

 

 

Rozpoczęliśmy zapisy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe Borsuk CAMPS w sezonie letnim 2018! Warto już sie zgłaszać, aby zarezerwować odpowiedni termin. W tym roku ponownie dodadzą nam również energii i nagród Fishskateboards.
W tym roku 6 samochodów 4x4 pędziło plażami na północ od Fortalezy. Pełnia Księżyca i pływy nie ułatwiały podróży, ponieważ często zalewały one nam drogę.

Jak co roku rozpoczynamy zapisy na naszą offroad'ową wyprawę samochodami 4x4. Pokonamy setki dzikich plaży,  wydm czy rozległych rozlewisk, będziemy zwiedzać najlepsze spoty kitesurfingowe na świecie!

Surferzy, zmieniamy się dla Was i łączymy siły z Najlepszymi, by robić to, co kochamy jeszcze efektywniej i bardziej profesjonalnie. Od sezonu 2018 podejmujemy współpracę z doświadczonym, półwyspowym graczem, czyli ekipą Molo Surf! 

Spędź te 4 dni w najlepszym miejscu do uprawiania sportów wodnych w Polsce! W Boże Ciało największe prawdopodobieństwo słońca i wiatru! A do tego mniej turystów!

Offroad’em po plażach Brazylii

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Forma standardowa samochodami 4x4. Zapraszamy!

azjatycki sylwester kitepark
Sylwestra po raz pierwszy spędziliśmy na wyjeździe kitesurfingowym. Bawiliśmy się w Wietnamie w miejscu, które odkrył dla nas wcześniej Victor Borsuk. I chwała mu za to, gdyż zabawa była przednia!
W PEŁNI KSIĘŻYCA - Brazylia 2016

W pełni księżyca i w pełni szczęścia poprowadziliśmy w tym roku dwie grupy przez najlepsze kitesurfingowo plaże Brazylii. Wiatru mieliśmy aż nadto, a ekipa w obu terminach dopisała. Przeczytaj jak nam poszło.

Po wielu latach marzeń o zdobyciu Góry Zar na kitesurfingu, Victor Borsuk 7-krotny Mistrz Polski jako pierwszy kitesurfer przepłynął i wykonał ewolucje na latawcu na górnym zbiorniku elektrowni szczytowo-pompowej PGE. Zobacz relację z tego wydarzenia.
NIEODPARTY UROK Prasonisi 2016
Prasonisi to jedno z najlepszych miejsc do uprawiania kitesurfingu w Europie. To jedna z tych paru miejscówek, które nigdy nie zawodzą, Poraz kolejny trafiliśmy idealnie z wiatrem.
RAJSKIE LOS ROQUES - Wenezuela 2015
To już nasz kolejny raz na Los Roques - jednym z najpiękniejszych parków narodowych na świecie, położonym w Wenezueli.  Jest to nie tylko archipelag malowniczych wysp i lagun, ale również jedno z najlepszych miejsc na świecie do uprawiania kitesurfingu.
WIĘCEJ NIŻ RAJ - Karaiby 2015

Raj to mało powiedziane. Grenadyny to najpiękniejsze miejsce na świecie, jakie do tej pory odwiedziliśmy. Piraci wiedzieli, co dobre: urokliwe zatoki i dobry rum!