OBOZY

OBOZY

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Nasza szkoła surfingu dla dzieci zapewnia bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów, oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Już od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ
PŁW. HELSKI

PŁW. HELSKI

W sezonie letnim KITE PARK stacjonuje w bazie na kempingu Solar, Chałupy 4, Półwysep Helski. Kurs surfingowy prowadzimy na Zatoce Puckiej, jednym z najlepszych w Europie do nauki sportów wodnych.

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE PARK

KITE PARK

Jeśli Twoja pasja związana jest z wodą, to trafiłeś idealnie. KITE PARK to centrum sportów wodnych, z którym można się nauczyć pływać na różnego rodzaju deskach, zwiedzić najpiękniejsze plaże świata i zapomnieć o wszelkich przyziemnych problemach... NASZYM ŻYWIOŁEM JEST WODA!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kite Safari 2021

 

DATA CENA
05.09 - 12.09.2021  od 1170 EUR/os.
zapisz się

biuro@surfingworld.pl
tel.: 570 544 400

Twój spot na środku morza! 

K I T E  W Y P R A W A  P O  M O R Z U  C Z E R W O N Y M

 

Zapraszamy na wyprawę komfortowym jachtem motorowym u wybrzeży Egiptu. Ten wyjazd różni się od innych przede wszystkim niecodzienną możliwością nocowania na wybranym spocie na środku morza! Przez sześć dni podróżować będziemy pomiędzy bezludnymi wyspami i ich lagunami wypełnionymi krystalicznie lazurową i płaską wodą. Spot zawsze jest za burtą! Dlatego właśnie Kitesafari to przede wszystkim dużo pływania, a co za tym idzie nieunikniony progres pod okiem naszych doświadczonych instruktorów.

 

 

warunki kite

Wrzesień to jeden z najbardziej wietrznych miesięcy w Egipcie. W rejonie, który odwiedzimy, statystyki wiatrowe pokazują ponad 90% wietrznych dni, z czego tych z wiatrem o sile między 12 a 17 węzłów jest średnio ok. 80%. Z doświadczenia wiemy jednak, że na otwartym morzu możemy się zazwyczaj spodziewać warunków między 15-25 węzłów, albo i więcej. Wyjazd przeznaczony jest zarówno dla zaawansowanych kitesurferów, jak i dla zupełnie początkujących. Równy wiatr, płytkie laguny, płaska woda, spot niemal na wyłączność, ciepły klimat i asekuracja łódki stwarzają doskonałe warunki do nauki na każdym poziomie.

terminy i ceny  

 05 - 12września  2021

 

standar      na dolnym pokładzie, pojedyncze łóżka: 1170€/os.*

master

największa kajuta na dolnym pokładzie, łoże małżeńskie: 1270€/os.*

suit

górny pokład, łoże małżeńskie lub łóżka pojedyncze: 1370€/os.*

 *cena Imprezy w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty.

cena zawiera

 • 6 noclegów na jachcie motorowym w kabinach dwuosobowych z łazienką, 
 • nocleg w hotelu Three Corners Ocean View**** w El Gounie (11.09),
 • pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie, przekąski pomiędzy posiłkami, napoje bezalkoholowe (herbata, kawa, woda mineralna oraz napoje gazowane),
 • w hotelu opcja all inclusive,transfer lotnisko - Marina, Marina - Makani Beach, Makani - hotel i hotel - lotnisko (zgodnie z wcześniej przesłanymi do biura danymi lotów),
 • ubezpieczenie Signal Iduna Super, Europa i Basen M. Śródziemnego obejmujące amatorskie uprawianie kitesurfingu KL 30000 EUR, NNW 10000 PLN, OC 30000 EUR,
 • obowiązkową opłatę za wstęp do Morskiego Parku Narodowego,
 • asekurację na wodzie (także w dniu pływania w Makani) i transfery na ląd (dwa pontony motorowe z obsługą),
 • szkolenie grupowe dla zaawansowanych, opiekę doświadczonego pilota przez cały wyjazd i pomoc na spocie kite’owym,
 • codzienne sesje jogi,
 • paczkę zdjęć autorstwa profesjonalnego fotografa,
 • pamiątkową lycrę/koszulkę dla każdego uczestnika wyjazdu,
 • wi-fi na łodzi.

 

cena nie zawiera

 • przelotu Warszawa – Hurghada – Warszawa, UWAGA: uczestnicy Imprezy kupują bilet lotniczy dopiero po potwierdzeniu, że zebrała sie minimalna liczba uczestników wyjazdu. Bilet należy zakupić z przylotem w niedzielę 05.09 (im wcześniejsza godz., tym lepiej), powrót 12.09.2021. Dla osób lecących z tego samego miasta oferujemy pomoc w rezerwacji grupowych biletów czarterowych.

 • wizy egipskiej - 25$ (płatne po przylocie na lotnisku w Hurghadzie, cena może ulec zmianie),

 • obowiązkowego napiwku dla załogi jachtu – zwyczajowo ok. 70 EUR/osobę za cały wyjazd,

 • transferu lotniczego sprzętu kitesurfingowego (własnego i wypożyczonego),

 • napoi alkoholowych oraz posiłków nie zawartych w programie (na łodzi dostępne będą piwo i wino w cenie odpowiednio 2€ i 10€/butelkę; w bazie Makani Beach Club znajduje się bar),

 • szkolenia indywidualnego i wypożyczenia sprzętu,

 • obowiązkowego testu PCR na COVID-19, który trzeba wykonać przed wyjazdem w Polsce (UWAGA: każdy uczestnik Kitesafari musi posiadać ze sobą wynik testu przetłumaczony na jęz. angielski; test należy wykonać max. 72 godz. przed planowanym przylotem do Egiptu).

 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (opcjonalnie) - 3% kwoty wyjazdu. Dodatkowo opcje jak poniżej:
     - CP - objęcie ochroną następstw chorób przewlekłych (zwyżka taryfowa 50%)
     - AT - ryzyko terroryzmu (zwyżka taryfowa 70%)
     - CV - ryzyko SARS-COV (zwyżka taryfowa 50%)
     - CQ - ryzyko SARS-COV i kwarantanny (zwyżka taryfowa 80%)

 

zakwaterowanie

P R Z E S T R O N N Y  J A C H T  G A L A X Y 7 2 0

 

Ciesz się komfortem na 42-metrowym jachcie. W środku czeka na Was duży salon, klimatyzowana jadalnia i bar, w którym można napić się pobudzającego espresso o poranku. Wieczornego drinka zaserwuje Wam bar na jednym z dwóch pokładów na zewnątrz. Kuchnia codziennie przygotuje pyszne 3 posiłki a między nimi przekąski i napoje

 
Kajuty są przestronne, a każda z nich posiada własnoręcznie sterowaną klimatyzację i łazienkę z prysznicem. Na zewnątrz czeka na Was mnóstwo miejsc do relaksu lub opalania.

 

 

plan wyjazdu

T O  B Ę D Z I E  T Y D Z I E Ń !

 

 • 05.09 (nd) - przylot, transfer z lotniska, wypłynięcie z Mariny ok godz. 16.00 (jeśli godz. przylotów na to pozwolą) i nocleg na pierwszym spocie. W przeciwnym razie, nocleg na łodzi w Marinie i zapoznanie grupy.
 • 06.09 (pon)- jeśli nie uda się wypłynąć w niedzielę wieczorem, łódź wyruszy z Mariny o 5 rano. O 8 schodzimy na pierwszą sesję na wodzie. Pływamy do zachodu słońca, z przerwami na posiłki. Wieczorem pierwsza sesja jogi.
 • 07-10.09 (wt-pt) - przez te 4 dni codziennie planujemy 3 sesje na wodzie, w międzyczasie dopływając na nowe spoty:
     06.00-08.00 - poranna sesja (+ krótka rozgrzewająca joga dla chętnych),
     09.00 - śniadanie,
     10.00-12.00 - druga sesja,
     13.00 - lunch,
     15.00-18.00 - popołudniowa sesja (do zachodu słońca),
     19.00 - wieczorna joga,
     20.00 - kolacja i drink pod gołym niebem.
 •  11.09 (sob)
     06.00 - łódź rozpoczyna podróż powrotną do Hurghady,
     07.00/08.00 - śniadanie na łodzi,
     9.00 - check out z łodzi i transfer do El Gouny do bazy Makani Beach Club (możliwe pływanie przez cały dzień),
     18.30 - transfer do hotelu w El Gounie, gdzie nocujemy, kolacja,
     21.00 - pożegnalny drink w Marinie w El Gounie lub w hotelu.
 

 

szkolenie kite

P R O G R E S S  C A M P  W  C E N I E

 

 O Wasz progres zadbają nasi doświadczeni instruktorzy. Zajęcia dla zaawansowanych poprowadzi Grzegorz Łopusiewicz - dwukrotny zwycięzca zawodów "BIG AIR.GO BIG", team rider North Kiteboarding.

 

PROGRESS CAMP:

 

KURSY DLA POCZĄTKUJĄCYCH - opcje do wyboru:

 

Cena szkolenia zawiera niezbędny sprzęt (latawiec, deska, bar, kask, trapez, kamizelka) i wykorzystanie komunikacji radiowej. *cena w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty

 

 

wypożyczenie sprzętu

Z G Ł O Ś  N A M  W C Z E Ś N I E J !

 

dodatkowe atrakcje

J O G A , S N O R K E L I N G , W A K E , F O I L

Nie ma wiatru? Nie ma problemu! Gwarantujemy, że z nami nie będziecie się nudzić bez względu na warunki wiatrowe! Zorganizujemy dla Was: snorkeling, wakeboarding, zajęcia foil, pływanie na SUP-ach. Jesteś fanem nurkowania lub chciałbyś spróbować? Daj nam znać min. 2 tygodnie przed wyjazdem, a zorganizujemy to dla Ciebie (za dodatkową opłatą).

To nie wszystko! Na tym wyjeździe codzienne będziecie mogli wziąć udział w darmowych sesjach jogi (joga wzmacniająca, rozluźniająca, regeneracyjna itp). Zajęcia poprowadzi Marta Gula - certyfikowana nauczycielka Vinyasa Yoga i jednocześnie nasza instruktorka kite, która dobrze wie, jak przygotować Was do sesji na wodzie i zregenerować po męczonym dniu na desce. Poziom zajęć dostosujemy do Waszych potrzeb i możliwości.

rezerwacja

S P R A W D Ź  W A R U N K I  P Ł A T N O Ś C I

 

Rezerwacja imprezy wyłącznie przez e-mail na podany niżej adres. Po zgłoszeniu, otrzymasz od nas umowę.

Terminarz płatności wygląda następująco:


Płatności dokonywane na konto wskazane podczas zgłoszenia.

kontakt

biuro@surfingworld.pl

piotras@kitepark.pl

570 544 400

501 739 929

KONTAKT

+48 605 200 444

biuro@kitepark.pl
jastarnia@kitepark.pl

 maj-wrzesień:

 • Camping Molo Surf SPOT

ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia, Płw. Helski

+48 605 200 444,
biuro@kitepark.pl
jastarnia@kitepark.pl

 

 • KITE PARK Sp. z o. o
ING: 63 1050 1575 1000 0090 8021 7111