OBOZY

OBOZY

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Nasza szkoła surfingu dla dzieci zapewnia bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów, oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Już od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ
PŁW. HELSKI

PŁW. HELSKI

W sezonie letnim KITE PARK stacjonuje w bazie na kempingu Solar, Chałupy 4, Półwysep Helski. Kurs surfingowy prowadzimy na Zatoce Puckiej, jednym z najlepszych w Europie do nauki sportów wodnych.

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE PARK

KITE PARK

Jeśli Twoja pasja związana jest z wodą, to trafiłeś idealnie. KITE PARK to centrum sportów wodnych, z którym można się nauczyć pływać na różnego rodzaju deskach, zwiedzić najpiękniejsze plaże świata i zapomnieć o wszelkich przyziemnych problemach... NASZYM ŻYWIOŁEM JEST WODA!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kenia Sylwester 2021

 

Data Cena
27.12.2021-06.01.2022  OD 1000 EUR* / OS.
   

  *cena w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty.

zapisz się

biuro@surfingworld.pl
tel.: 570 544 400

 

Prawdziwa dzika Afryka!

 

D Z I K A  N A T U R A  N A  W Y C I Ą G N I Ę C I E  R Ę K I

 

Kenia na dobre zagościła na kitesurfingowej mapie świata. Przede wszystkim ze względu na świetne warunki: piaszczyste plaże, płytką wodę i wietrzną zimę. Ale Kenia to też niezapomniane spotkanie z dziką Afryką. Na tym wyjeździe poza pływaniem w niezwykle urokliwym miejscu, oferujemy Wam też zakwaterowanie w sercu parku narodowego Watamu Marine Park i rezerwatu Mida Creek. Będzie okazja wybrać się na rodzinną wyprawę na Safari, odbyć codzienne zajęcia jogi, wziąc udział w progress camp
i oczywiście wspólnie się bawić podczas sylwestrowej nocy! 

 

 

 

Spoty

K I L O M E T R Y  B I A Ł E G O  P I A S K U  I  T U R K U S O W E J  W O D Y . . .

 

Piaszczyste wybrzeże w okolicy Watamu ciągnie się kilometrami. Woda jest ciepła i bardzo czysta. Z reguły płaska, choć przy przypływie robi się czop. Oddalona o ok 500 m. od brzegu rafa tworzy falę barierową, na której również mogą się bawić amatorzy wave'a. Wiatr w tym okresie wieje z siłą ok 15-25 węzłów. Kierunek side on-shore. Krótko mówiąc - doskonałe warunki dla osób na każdym poziomie.

 

Mieszkając w Temple Point korzystać będziemy ze spotu szkoły JC Kite School, oddalonego 10 minut spacerem od naszego hotelu (2 minuty tuk tukiem). Co ważne, na tym spocie możemy pływać i szkolić przy każdym stanie wody. Mimo tak wyraźnych w całej Kenii pływów tutaj plaża nigdy nie znika, a nawet na wysokim stanie wody możemy prowadzić lekcje. Dodatkowo szkoła posiada łódkę asekuracyjną oraz storage, gdzie przechowacie swój sprzęt. Na miejscu są prysznice, beach boye, strefa chill-out, restauracja i bar.

cena imprezy w EUR

PAKIETY BB       HB
Garden Double 1300€/os 1500€/os
Deluxe Double 1600€/os 1800€/os
Family Standard Rooms (2+2) 3500€/4 os 4230€/4 os
Family Garden Rooms (2+2) 4700€/4 os 5450€/4 os
Family Garden Triple Room (2+1) 3000€/3 os 3450€/3 os
Family Deluxe Rooms (2+2) 5800€/4 os 6550€/4 os

 

*cena w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty

Opcje wyżywienia: BB (śniadania) lub HB (śniadania + lunch lub obiadokolacja).

 

OPIS OPCJI PAKIETÓW:

 

 

Na terenie hotelu do dyspozycji gości: mały i duży basen z barem, restauracja, kultowy bar Ligth house, osadzony
kilka metrów nad wodą zatoki Creek, lekarz dostępny 24/7, recepcja 24/7, opieka nad dziećmi oraz SPA z
widokiem na zatokę.

 

cena zawiera

cena nie zawiera

 • przelotu Warszawa – Kenia – Warszawa, UWAGA: uczestnicy Imprezy kupują bilet lotniczy dopiero po
  potwierdzeniu, że zebrała się minimalna liczba uczestników wyjazdu. Bilet należy zakupić z przylotem w poniedziałek 27.12.2021, powrót we czwartek 06.01.2022.

 • transferu lotniczego sprzętu kitesurfingowego (własnego lub wypożyczonego), szkolenia indywidualnego, warsztatów dla zaawansowanych i wypożyczenia sprzętu,

 • obowiązkowej opłaty dla samodzielnie pływających za korzystanie ze spotu - 105€/7 dni lub 120€/za 10 dni płatne w bazie na początku wyjazdu (uwaga: 2 dni spędzone na safari w Parku Narodowym Tsavo są odliczane od końcowej ceny),

 • obowiązkowej wizy, którą należy zakupić online na stronie: www.evisa.go.ke (nie ma możliwości uzyskania wizy na granicy). Koszt 50$/os. Z obowiązku wizowego zwolnione są dzieci do 16 roku życia,

 • obowiązkowego testu PCR na COVID-19 wykonanego w ciągu 96 godzin przed podróżą. Test należy wykonać w Polsce. Wynik negatywny musi być przedstawiony w jęz. angielskim. Z obowiązku przedstawienia wyniku testu zwolnione są dzieci do lat 5.

 • innych kosztów opcjonalnych nieuwzględnionych w programie: wycieczek fakultatywnych (np. Safari w Parku Narodowym Tsavo), downwindów, wypożyczenia SUP itp,

 • bezpieczenia od kosztów rezygnacji (opcjonalnie) - 3% kwoty wyjazdu. Dodatkowo opcje jak poniżej:
  - CP - objęcie ochroną następstw chorób przewlekłych (zwyżka taryfowa 50%)
  - AT - ryzyko terroryzmu (zwyżka taryfowa 70%)
  - CV - ryzyko SARS-COV (zwyżka taryfowa 50%)
  - CQ - ryzyko SARS-COV i kwarantanny (zwyżka taryfowa 80%).

zakwaterowanie

T E M P L E  P O I N T  R E S O R T - P R A W D Z I W A  P E R E Ł K A

Zamieszkamy na wybrzeżu Kenii, koło miejscowości Watamu. Jest to jeden z najlepszych i najpopularniejszych kajtowych spotów w Kenii, jednak nie tak zabudowana przez hotele all inclusive jak słynna Diani Beach. Temple Beach Resort, gdzie zamieszkamy to prawdziwa perła na turystycznej mapie! Otoczona rezerwatem i parkiem narodowym, położona wśród lasów mangrowców, oferuje pokoje z widokiem na ogród botaniczny i zatokę Creek. Miejsce piękne, które zagwarantuje Wam komfort na wodzie i poza nią.

W Temple Point znajdziemy kilka typów pokoi, które różnią się głównie wykończeniem i lokalizacją (widok na ogród lub zatokę). Każdy pokój jest wyposażony w: wi-fi, klimatyzację, wiatrak, moskitierę nad łóżkiem chroniącą przed owadami, małą lodówkę, czajnik, ekspres do kawy, TV, szafę, szlafrok, łazienkę z prysznicem, toaletę, suszarkę do włosów, sejf. Każdy pokój ma balkon lub patio z zestawem do wypoczynku.

 

 

przelot 

N A S Z A  S U G E S T I A

Bilet na przelot nie zawiera się w ofercie Imprezy. Należy zakupić go dopiero po potwierdzeniu, że zebrała się minimalna liczba uczestników wyjazdu (14 os.). Sugerowane przez nas opcje połączeń to: 

      Przelot Warszawa - Mombasa                                                            

 Przelot Warszawa - Malindi

 

UWAGA! Prosimy o zakupienie biletów dopiero po otrzymaniu informacji od organizatora o zebraniu się minimalnej liczby uczestników, przy której wyjazd się odbędzie.

 

 

szkolenie kitesurfingowe

D L A  P O C Z Ą T K U J Ą C Y C H  I  Z A A W A N S O W A N Y C H

 

Jeżeli dopiero zaczynasz albo jeszcze nie jesteś samodzielny, możesz skorzystać ze szkolenia indywidualnego. Jeśli już pływasz pod wiatr i chcesz podnieść swój poziom, nauczyć się czegoś nowego, zapisz się na PROGRESS CAMP. Zajęcia dla zaawansowanych poprowadzi Grzesiek Łopusiewicz.

 

PROGRESS CAMP -350€*/9 dni

 

KURSY INDYWIDUALNE - opcje do wyboru:

 

Cena szkolenia indywidualnego zawiera niezbędny sprzęt**(latawiec, deska, bar, kask, trapez, kamizelka) i wykorzystanie komunikacji radiowej. Szkolenia grupowe (progress camp)odbywają się na sprzęcie kursanta.

*cena w PLN w przeliczeniu EUR wg średniego kursu NBP z dnia dokonania wpłaty;

**kursant zobowiązany jest zabrać w swoim bagażu na własny koszt część sprzętu potrzebnego do szkoleń.

 

wypożyczenie sprzętu

Z G Ł O Ś  N A M  W C Z E Ś N I E J !

 

 

* kurs EUR według przelicznika średniego kursu NBP z dnia podpisania umowy o Imprezę

* do ceny należy doliczyć kwotę za przewóz sprzętu kite’owego

 

 

 

dodatkowe atrakcje

N I E Z A P O M N I A N E  S A F A R I  I  W I E L E  W I Ę C E J !

 

 

rezerwacja

S P R A W D Ź  W A R U N K  I  P Ł A T N O Ś C I

 

Rezerwacja imprezy wyłącznie przez e-mail na podany niżej adres. Po zgłoszeniu, otrzymasz od nas umowę.

Terminarz płatności wygląda następująco:

Płatności dokonywane na konto wskazane podczas zgłoszenia.

 

Organizatorem Imprezy Turystycznej jest SURFING WORLD sp. z o.o., NIP:8992835633, REGON: 368966967; kapitał zakładowy: 5000 zł; nr licencji organizatora turystycznego 743/4/2018; gwarancja bankowa Signal Iduna Polska TU S.A na kwotę 50 000 EUR nr M 519064 ważna od 01.01.2021do 31.12.2021.

 

kontakt

biuro@surfingworld.pl

tel.: + 48 570 544 400

KONTAKT

+48 605 200 444

biuro@kitepark.pl
jastarnia@kitepark.pl

 maj-wrzesień:

 • Camping Molo Surf SPOT

ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia, Płw. Helski

+48 605 200 444,
biuro@kitepark.pl
jastarnia@kitepark.pl

 

 • KITE PARK Sp. z o. o
ING: 63 1050 1575 1000 0090 8021 7111