OBOZY

OBOZY

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Zapewniamy bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Juz od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ
PŁW. HELSKI

PŁW. HELSKI

W sezonie letnim KITE PARK stacjonuje w bazie na kempingu Solar, Chałupy 4, na Płw. Helskim. Zajęcia prowadzimy na Zatoce Puckiej, jednym z najlepszych w Europie do nauki sportów wodnych.

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE PARK

KITE PARK

Jeśli Twoja pasja związana jest z wodą, to trafiłeś idealnie. KITE PARK to centrum sportów wodnych, z którym można się nauczyć pływać na różnego rodzaju deskach, zwiedzić najpiękniejsze plaże świata i zapomnieć o wszelkich przyziemnych problemach... NASZYM ŻYWIOŁEM JEST WODA!

CZYTAJ WIĘCEJ

Family Brazil Trip 2019

Data Cena
19.10-02.11.2019 (14 nocy)   OD 962 EUR/OS.
24.10-31.10.2019 (7 nocy)  OD 700 EUR/OS.
zapisz się

biuro@surfingworld.pl
tel.: 570 544 400

Rodzinnie na plaży i na kite!

oferta dla wszystkich kitesurferów bez względu na poziom zaawansowania

 

Po wielu podróżach w poszukiwaniu najlepszych spotów na świecie, możemy dziś śmiało powiedzieć, że Brazylia i Stan Paui są w ścisłej czołówce ze względu na stały, równy i silny wiatr, który jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Tutejsze ujście rzeki Sao Miguel pełne wysp i łach piachu, jak i Plaża da Barra Grande położona w olbrzymiej zatoce stanowią słynne z idealnych warunków akweny kitesurfingowe. Dwa spoty działają wymiennie w zależności od pływów. Do tego możliwe są bardzo malownicze downwindy, czy wycieczki na rozlewiska za rzeką, czy dalej aż do ujścia Parnaiby. A co najważniejsze, region i wioska Barra Grande cieszą się opinią bardzo spokojnych i bezpiecznych miejsc w Brazylii. Ponadto infrastruktura turystyczna jest tutaj na wysokim poziomie odbiegającym od standardów brazylijskich, jednak lokalizacja wciąż utrzymuje swój specyficzny surfingowy klimat bez turysty masowego.

 

 

 

W tym roku zapraszamy całe kite’owe rodziny do jednego miejsca, ulubionego przez ten rodzaj grup, czyli do Barra Grande w stanie Piaui. Niegdyś wioska rybacka, zmieniła się w iście surferski raj, gdzie z hoteli położonych na plaży można wyskoczyć na sesyjkę na wodzie. Tutaj czekają na nas akweny z płaską, płytką wodą i silnym wiatrem, czyli warunki idealne do nauki od zera do freestylera. Do tego wszędzie wyśmienite jedzenie (owoce morza i befsztyki), drinki na bazie świeżych owoców, żywa brazylijska muzyka i bardzo przyjaźni mieszkańcy.

 

Transfery pomiędzy lotniskiem i naszymi pensjonatami zostaną wykonane komfortowym autokarem z klimatyzacją i rozkładanymi siedzeniami lub przy mniejszych grupkach pick-up’ami.

 

Warunki kite

Region obfituje w równy wiatr o mocy 18 - 30 węzłów, najczęściej wiejący od godz. 11.00 do godz. 18:00 czyli do zachodu słońca. Kierunek idealny, czyli side onshore. Do tego przyjemna temperatura powietrza 25-35°C oraz wody 20-25°C. Spoty nie posiadają asekuracji. Najczęściej przy odpływie w Barra Grande korzysta się z zatoki przed samym pensjonatem, a przy przypływie można dowindem dotrzeć do rozlewiska rzeki z zatoczkami o płaskiej powierzchni wody. Stąd wraca się najczęściej wózkami zaprzężonymi w osiołki lub upwindem. W okolicach też więcej niezwykłych spotów, do których można dotrzeć jedynie samochodem (dla chętnych dodatkowe wycieczki). Istotne dla tego regionu są pływy, które diametralnie zmieniają warunki na akwenach, jednak bez względu na stan wody, jeden ze spotów nadaje się zawsze do pływania.

 

cena pobytu

cena łączna za rodzinę w EUR* w domku z widokiem na ogród UWAGA: istnieje możliwość przesunięć terminów +/- 1 lub 2 dni – prosimy złożyć zapytanie

 

rodzina              

pobyt 14 nocy       pobyt 7 nocy        

5-osobowa

4810

3500 uwaga: ograniczona ilość domków
4-osobowa 4050 2915  
3-osobowa 3355 2350  
2-osobowa 2650 1800  
1-osoba 2200 1300  
dopłata za 1 dziecko do lat 6** 350 350  

 

dopłata za domek w 1 linii brzegowej w wersji 7 nocy    25 EUR / noc

dopłata za domek LUX dla 1-2 os. w wersji 7nocy           85 EUR / noc

dopłata za domek LUX dla 3-4 os. w wersji 7nocy           85 EUR / noc + za każdą osobę powyżej  dwóch 45EUR / noc

 

* przelicznik EUR zgodnie ze średnim kursem EUR w NBP w dniu zapłaty
** z dwójką dorosłych w jednym pokoju, podczas całej podróży dziecko nie może ukończyć 6 roku życia

 

cena zawiera

 

• zakwaterowanie ze śniadaniem bufetowym w BGK w Barra Grande w wybranej opcji ilości osób w domku, ilości noclegów i standardu
• transfery z uwzględnieniem sprzętu kitesurfingowego komfortowym autokarem lub pick-up’em na trasie: lotnisko w Fortaleza – Barra Grande – lotnisko w Fortaleza,
• ubezpieczenie obejmujące amatorskie uprawianie kitesurfingu SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże wersja Superior KL 30 000 EUR (podlimit KR 6000 EUR), NNW 10 000 PLN, OC 30 000 EUR; UWAGA: ubezpieczenie nie obejmuje chorób przewlekłych,
• opiekę doświadczonego pilota / instruktora kite i pomoc na spocie kite’owym,
• organizację całej podróży i pilotowanie jej,
• pamiątkową koszulkę dla każdego uczestnika.

 

cena nie zawiera

 

• przelotu WAW_FOR_WAW (nasza sugestia – zobacz więcej poniżej)
• kosztu posiłków (poza śniadaniami),
• innych kosztów opcjonalnych nieuwzględnionych w programie, jak np. koszty dodatkowych transferów na odległe spoty – oferty na miejscu, opcjonalnego transferu wózkami zaprzężonymi w osiołki na spot w ujściu rzeki w Barra Grande,
• ewentualnej dopłaty do transferu lotnisko-hotel-lotnisko jeśli ostateczny termin / godzina lotów jest inna niż w ofercie,
• ewentualnej dopłaty/rabatu dotyczących noclegów przy zmianie terminów względem oferty,
• transferu lotniczego sprzętu kite’owego również w przypadku szkoleń (info poniżej),
• wypożyczenia sprzętu kitesurfingowego na całość pobytu (info poniżej),
• szkolenia kitesurfingowego (info poniżej).

 

zakwaterowanie

 

BGK (Barra Grande) Pięknie położona na plaży, tuż przy spocie kitesurfingowym osada zbudowana na piachu wśród strzelistych palm kokosowych z charakterystycznych dla tego regionu naturalnych surowców: kamienia, drewna i liści palmowych. Składa się z drewnianych domków na palach, małych chatek z bali i murowanych bungalowów oraz jednopiętrowego domu z kilkoma pokojami i salonem. Wszystkie rodzaje zakwaterowanie posiadają łazienki z prysznicami z ciepłą wodą i klimatyzację. Niektóre łazienki z egzotyczną roślinnością są pod gołym niebem. Do dyspozycji gości wiele miejsc w iście surferskim klimacie – słomiane zadaszenia z hamakami i sofami, bar z drinkami i przekąskami z widokiem na ocean, gazebo z telewizją oraz jadalnia, gdzie serwowane są obfite śniadania bufetowe bogate w świeże owoce. Niewątpliwą atrakcją pensjonatu są otoczone w bujnej zieleni, pomiędzy domkami dwa baseny połączone rzeczką, a przy nich bary i drewniane deki wokoło. Maluchy mogą korzystać z brodzika. Na miejscu również restauracja z widokiem na Ocean, sesje yogi w cenie noclegu oraz masaże za dopłatą. Internet bezprzewodowy dostępny na terenie całego pensjonatu gratis (uwaga: nieprzewidywalny zasięg).

 

 

 

Zakwaterowanie grupy: domki 2, 3, 4 i przy specjalnym zamówieniu 5-osobowe, bez podziału na osobne pokoje, wszystkie z łazienkami i zewnętrzną strefą relaksu. Standard domków różni się głownie widokiem na ocean lub na egzotyczny ogród i/lub basen. Domek LUX znajduje się przy samej plaży, posiada dwa piętra/pokoje: pierwsze z tarasem i łazienką, drugie z panoramicznym widokiem. Do domku należy również wydzielona strefa prywatna z jacuzzi zewnętrznym.

 

Przelot (nie zawiera się w ofercie)

Sugerujemy najwygodniejsze opcje:

- lot rejsowy liniami KLM

- lot rejsowy liniami TAP AirPortugal z noclegiem w Lizbonie

 

Jeśli masz problem z lotem lub Twój lot wygląda inaczej, daj nam znać – pomożemy, dostosujemy ofertę!
 
Przewóz bagażu i przewóz sprzętu kite’owego
Zgodnie z regulaminem linii lotniczych, na jakie został zakupiony bilet lotniczy.
 
UWAGA: wraz z zakupem biletu lotniczego należy niezwłocznie dokonać rezerwacji i w razie potrzeby wykupienia przewozu sprzętu sportowego.

 

szkolenie kitesurfingowe

KURS GRUPOWY (MAX DO 3 OS.) 10H                                   350 EUR*

KURS INDYWIDUALNY 8H                                                       420 EUR*

KURS GRUPOWY 10H PLUS sprzęt poza zajęciami                520 EUR*

KURS INDYWIDUALNY 8H PLUS sprzęt poza zajęciami          640 EUR*

1H INDYWIDUALNA Z INSTRUKTOREM                                  60 EUR*

 

* kurs EUR według przelicznika średniego kursu NBP z dnia podpisania umowy o Imprezę

* do ceny należy doliczyć kwotę za przewóz sprzętu kite’owego

 

UWAGI:
• w cenę kursu wchodzi instruktaż, wynajem na czas zajęć odpowiedniego sprzętu: o latawiec, deska, bar, kask o trapez i kamizelka asekuracyjna na życzenie (prosimy zgłosić)
• transfer sprzętu na miejsce i z powrotem we własnym zakresie; kursanci otrzymują na lotnisku lub wcześniej quivery ze sprzętem i nadają go na swoje nazwisko; koszt dzielony pomiędzy kursantów i wynajmujących, co daje najczęściej nie więcej niż ½ quivera w dwie strony
• ilość godzin dziennie szkolenia w zależności od warunków wiatrowych, programu rejsu oraz postępów kursanta i grafiku instruktora
• sprzęt poza zajęciami pożyczany w miarę umiejętności kursanta
• wymagane wypełnienie zgłoszenia kursanta na odpowiednim formularzu.

 

wynajem sprzętu
• na całość pobytu komplet: deska, latawiec, bar
• transfer sprzętu na miejsce i z powrotem we własnym zakresie
• ocena umiejętności wynajmującego na miejscu przez instruktora
• w przypadku zniszczenia sprzętu wypożyczający pokrywa koszty naprawy i utraty wartości sprzętu, w przypadku zagubienia/kradzieży wypożyczający odkupuje sprzęt.
 

WYNAJEM SPRZĘTU ZA POBYT                                           330 EUR* / ZESTAW

* kurs EUR według przelicznika średniego kursu NBP z dnia podpisania umowy o Imprezę

* do ceny należy doliczyć kwotę za przewóz sprzętu kite’owego

 

 

rezerwacja
rezerwacja imprezy wyłącznie przez e-mail (poniżej), a następnie wypełnienie formalności oraz płatności na warunkach:
• na więcej niż 30 dni przed rozpoczęciem Imprezy wpłata zaliczki w ciągu 3 dni od rezerwacji w wysokości 30% wartości Imprezy, dopłatę do pełnej ceny Imprezy nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem Imprezy;
• na 30 dni lub mniej przed dniem rozpoczęcia Imprezy wpłata pełnej ceny Imprezy najpóźniej w ciągu 3 dni od zawarcia Umowy.
Płatności dokonywane na konto wskazane podczas zgłoszenia.
 
Ilość osób ograniczona. Liczy się kolejność potwierdzenia rezerwacji. Minimalna liczba uczestników: 20 osób.
 
kontakt
biuro@surfingworld.pl
tel.: 508 147 693

 

ZOBACZ POPRZEDNIE BRAZIL BEACH TRIP: filmy i fotki na www.kitepark.pl

 

KONTAKT

 maj-wrzesień:

  • Camping Molo Surf SPOT

ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia, Płw. Helski

+48 605 200 444,
biuro@kitepark.pl
jastarnia@kitepark.pl

 

  • KITE PARK Sp. z o. o
ING: 63 1050 1575 1000 0090 8021 7111