OBOZY

OBOZY

Dzieci i młodzież od 8 roku życia zapraszamy na obozy windsurfingowe i kitesurfingowe na Płw. Helskim z 7-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Victorem Borsukiem. Zapewniamy bogaty program przewidujący kapryśne warunki pogodowe nad polskim morzem, dużo atrakcji i surferski klimat, komfortowe zakwaterowanie na kempingu w domkach oraz profesjonalną kadrę opiekunów oraz instruktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ
BRAZYLIA

BRAZYLIA

Jak co roku wyruszamy na kite'ową wyprawę po najciekawszych spotach Brazylii, gdzie jeszcze nigdy nie zawiódł nas wiatr. Tym razem proponujemy dwie formuły: rodzinną z transferem autokarem jako pierwszą i standardową samochodami 4x4 jako drugą. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
WYJAZDY

WYJAZDY

Juz od kilkunastu lat poza sezonem letnim organizujemy profesjonalne wyjazdy kitesurfingowe do najpiękniejszych spotów na świecie. Mamy swoje stałe kierunki, ale wciąż poszukujemy nowych. NASZ SEZON NA KITE'A TRWA CAŁY ROK!

CZYTAJ WIĘCEJ
PŁW. HELSKI

PŁW. HELSKI

W sezonie letnim KITE PARK stacjonuje w bazie na kempingu Solar, Chałupy 4, na Płw. Helskim. Zajęcia prowadzimy na Zatoce Puckiej, jednym z najlepszych w Europie do nauki sportów wodnych.

CZYTAJ WIĘCEJ
KITE PARK

KITE PARK

Jeśli Twoja pasja związana jest z wodą, to trafiłeś idealnie. KITE PARK to centrum sportów wodnych, z którym można się nauczyć pływać na różnego rodzaju deskach, zwiedzić najpiękniejsze plaże świata i zapomnieć o wszelkich przyziemnych problemach... NASZYM ŻYWIOŁEM JEST WODA!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brazil Beach Trip 2019

 

Data Cena
05.11 - 19.11.2019   OD 1100 EUR / OS.
   
zapisz się

biuro@surfingworld.pl
tel.: 570 544 400

Offroad’em po plażach Brazylii 

oferta dla wszystkich kitesurferów bez względu na poziom zaawansowania

 

Po wielu podróżach w poszukiwaniu najlepszych spotów na świecie, możemy dziś śmiało powiedzieć, że Brazylia i Wybrzeże Zachodzącego Słońca są w ścisłej czołówce ze względu na stały, równy i silny wiatr, który jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Do tego akweny z ujściami rzek, czy zatoczkami z płytką, gładką wodą oraz olbrzymie i piaszczyste plaże… Jak co roku wyprawę wzbogaci nutka adrenaliny offroad’owej. Samochodami 4x4 pokonamy setki kilometrów dzikich plaży, pędząc po ubitym piachu przy odpływie (z prędkością do 100 km/h), czy klucząc wśród zalanych morską wodą rozlewisk w poszukiwaniu miejsca do przeprawy. Do tego wszędzie wyśmienite jedzenie (owoce morza i befsztyki), drinki na bazie świeżych owoców, żywa brazylijska muzyka i bardzo przyjaźni mieszkańcy.

 

Udamy się do czterech miejscówek w dwóch stanach: Piaui i Ceara. W trzech można pływać przed samym pensjonatem, a w Jeri najlepiej się przeprawić prezz rzeeke tratwami do zatoki przy ujściu. Znajdziemy tu akweny z płaską wodą i zrobimy niezłe odcinki do downwindów na dużej fali. Podczas podróży zatrzymamy się też w słynnym, turystycznym miasteczku na wydmach - Jericoacoara oraz w uroczym, zacisznym Icaraizinho de Amontada, 

 

 

warunki kite

Region obfituje w równy wiatr o mocy 18 - 30 węzłów (mocny szczególnie w Jericoacoara), najczęściej wiejący od godz. 11.00 do godz. 19:00 czyli do zachodu słońca. Kierunek idealny, czyli side onshore. Do tego przyjemna temperatura powietrza 25-35°C oraz wody 20-25°C. Spoty nie posiadają asekuracji. Są to często zatoczki lub laguny tworzące się sezonowo z obfitych deszczy, czy rozlewisk rzecznych. Do niektórych można dotrzeć jedynie pojazdami 4x4. Istotne dla tego regionu są pływy, które diametralnie zmieniają warunki na spotach. 

cena imprezy w EUR

pakiet                       ilość miejsc   cena 14 nocy      
standard    13 1100 EUR / os.
standard dwuosobowy* 6

1360 EUR / os.

superior dwuosobowy*

4

1605 EUR / os.

de lux dwuosobowy* 2 1730 EUR / os.

 

*możliwość kupna wyłącznie parami

 

OPIS OPCJI PAKIETÓW: standard – pokoje o niższym standardzie do 4-osób standard dwuosobowy – pokoje o niższym standardzie dla 2-osób superior dwuosobowy – pokoje dwuosobowe z widokiem na Ocean (o ile są), lepszy standard pokoju de lux dwuosobowy – pokoje dwuosobowe z najlepszym widokiem, największymi pokojami i najlepszym standardem w tym domek DE LUX w BGK

 

cena zawiera

cena nie zawiera

  • przelotu WAW_FOR_WAW (nasza sugestia – zobacz więcej poniżej) 

  • kosztu obowiązkowego wynajmu samochodów na 14 dni, kosztu przepraw przez rzeki, paliwa (szacunek 1500 zł/os. przy 4 osobach na auto), UWAGA! Organizator nie pośredniczy w wynajmie samochodów, może jedynie dokonać rezerwacji. Po zarezerwowaniu miejsca na wyjazd, należy w porozumieniu z Organizatorem wynająć samochód 4x4 pick-up typu Ford Ranger na 4 osoby. Z doświadczenia najkorzystniejsze oferty na www.rentalcars.pl. Jest to najtańsza i najlepiej sprawdzająca się opcja. Uczestnicy wynajmują samochód na własną odpowiedzialność, najlepiej z dodatkowym ubezpieczeniem wkładu własnego (potrzebna osoba wynajmująca posiadająca kartę kredytową na kaucję 3000 Reali wkładu własnego w wysokości ok. 7000 Reali oraz prawo jazdy międzynarodowe),

  • kosztu posiłków (poza śniadaniami bufetowymi), 

  • innych kosztów opcjonalnych nieuwzględnionych w programie, jak np. koszty dodatkowych transferów na odległe od hoteli spoty – oferty na miejscu, transferu sprzętu kitesurfingowego wózkami zaprzężonymi w osiołki na drugi spot przy przypływie w Barra Grande, 

  • transferu lotniczego sprzętu kite’owego (info poniżej), 

  • wypożyczenia sprzętu kitesurfingowego na całość pobytu (info poniżej),

zakwaterowanie

Wszystkie pensjonaty, w których zakwaterowana będzie grupa podczas podróży posiadają bardzo wysoki standard. Utrzymane są w klimacie charakterystycznym dla egzotycznych, plażowych hoteli z bungalowami. Architektura i elementy wystroju wykorzystują typowe dla regionu naturalne materiały. Wszystkie wynajęte pokoje posiadają łazienki z prysznicami z ciepłą wodą, różnią się jednak  wielkością, układem, widokiem, itp. Wszystkie ośrodki oferują baseny w tropikalnych ogrodach i obfite śniadania. Wszędzie dostępne jest darmowe Wi-fi. Większość z pensjonatów położona jest na samej plaży, przy spocie kite’owym. 
Dokładny opis poszczególnych ośrodków znajduje się w ofercie - załączniku do umowy.

 

przelot (nie zawiera się w ofercie)

Sugerujemy opcje: 

 

KLM od 3425 zł z bagażem 23kg (dane z 09.04.2019)

 

05.11.2019

KLM1362 WAW - AMS     06:05 - 08:15

KLM707 AMS - FORT     12:50 - 18:30

 

19-20.11.2019

KLM 708 FORT - AMS     20:20 - 09:30 +1

KLM1365 AMS - WAW     14:20 - 16:10

 

 

Jeśli masz poblem z lotem lub twój lot wygląda inaczej, daj nam znać - pomożemy, dostosujemy ofertę!

 

przewóz bagażu i przewóz sprzętu kite'owego

zgodnie z regulaminem linii lotniczych, na jakie został zakupiony bilet lotniczy.

 

UWAGA: wraz z zakupem biletu lotniczego należy niezwłocznie dokonać rezerwacji i w razie potrzeby wykupienia przewozu sprzętu sportowego. Osoby wynajmujące sprzęt lub biorące udział w szkoleniu również będą zabierały sprzęt. Prosimy o kontakt z Organizatorem w celu ustalenia przewozu. 

 

program

14 nocy:

 

 

 

 

szkolenie kitesurfingowe

KURS GRUPOWY (MAX DO 3 OS.) 10H 350 EUR*                  
KURS INDYWIDUALNY 8H  420 EUR*
KURS GRUPOWY 10H PLUS (SPRZĘT POZA ZAJĘCIAMI) 520 EUR*
KURS INDYWIDUALNY 8H PLUS (SPRZĘT POZA ZAJĘCIAMI) 640 EUR*
1H INDYWIDUALNA Z INSTRUKTOREM  60 EUR*

 

* kurs EUR według przelicznika średniego kursu NBP z dnia podpisania umowy o Imprezę

* cena nie zawiera przewóz sprzętu transferem lotniczym (więcej info poniżej)

 

UWAGI:

Borsuk PRO CAMP

Nauka freestyle’u dla osób potrafiących się halsować w obie strony pod okiem doświadczonego trenera i 7-krotnego Mistrza Polski Kitesurfingu Victora Borsuka. Program ustalany indywidualnie zgodnie z umiejętnościami, postępami i celami kursanta.

 

6H SZKOLENIA PRO W GRUPIE             360 EUR*
1H SZKOLENIA PRO INDYWIDUALNEGO                80 EUR*

 

* kurs EUR według przelicznika średniego kursu NBP z dnia podpisania umowy o Imprezę

 

UWAGI:

• szkolenie nie obejmuje wynajmu sprzętu

• szkolenie w grupach maksymalnie do 3 osób na zestawach audio (kask z odbiornikiem)

• wymagane wypełnienie zgłoszenia kursanta na odpowiednim formularzu

wynajem sprzętu

 

WYNAJEM SPRZĘTU / POBYT                                                330 EUR* / ZESTAW

 

* kurs EUR według przelicznika średniego kursu NBP z dnia podpisania umowy o Imprezę

* do ceny należy doliczyć kwotę za przewóz sprzętu kite’owego

 

rezerwacja

rezerwacja imprezy wyłącznie przez e-mail (poniżej), a następnie wypełnienie formalności oraz płatności na warunkach:

Płatności dokonywane na konto wskazane podczas zgłoszenia.

 

Ilość osób ograniczona do 23. Liczy się kolejność potwierdzenia rezerwacji.

Minimalna liczba uczestników: 18 osoby.

 

kontakt

biuro@surfingworld.pl

tel.: 508 147 693

KONTAKT

2 bazy w sezonie maj-wrzesień:

  • Kemping SOLAR, Chałupy 4

ul. Kaperska 4, 84-120 Władysławowo, Płw. Helski

+48 605 200 444, solar@kitepark.pl,

biuro@kitepark.pl

 

  • Camping Molo Surf SPOT

ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia, Płw. Helski

+48 570 075 555, jastarnia@kitepark.pl

 

  • KITE PARK Sp. z o. o
ING: 63 1050 1575 1000 0090 8021 7111